Registrikaart · Äriregistri kanne 11472475
Baltinstall OÜ
- Registrikood11472475
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025331 065 €
- KMKR numberEE101215888
- Sellel aadressil on registreeritud 79 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Baltinstall OÜ
- Registrikood
- 11472475
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.02.2008
- KMKR number
- EE101215888
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Väike-Ameerika tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 331 065 € | +18,8 | |
| Müügitulu muutus | 331 500 € → 331 065 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3726732698
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 331 065 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 331 065 € |
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 331 500 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 296 000 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 303 500 € |
| 2021 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 282 132 € |
| 2020 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 244 667 € |
| 2019 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 287 833 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 13 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 20 |
| 2012 | 20 |
| 2011 | 21 |
| 2010 | 13 |
| 2009 | 9 |
| 2008 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 331 065 € | 331 500 € | 296 000 € | 303 500 € | 282 132 € | 244 667 € | 287 833 € |
| Ärikasum enne makse | 10 044 € | 12 039 € | 12 397 € | 8245 € | 20 011 € | 11 970 € | 25 474 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 044 € | 12 039 € | 12 397 € | 8245 € | 20 011 € | 11 970 € | 25 474 € |
| Tööjõukulud | 265 794 € | 246 217 € | 171 748 € | 173 988 € | 159 102 € | 161 190 € | 171 820 € |
| Varad kokku | 133 145 € | 125 270 € | 107 781 € | 97 371 € | 82 588 € | 62 527 € | 49 104 € |
| sh käibevarad | 132 636 € | 124 482 € | 106 715 € | 95 264 € | 79 296 € | 57 497 € | 41 340 € |
| sh raha | 18 624 € | 9082 € | 28 715 € | 3341 € | 5882 € | 27 583 € | 5832 € |
| Omakapital | 100 398 € | 90 354 € | 78 315 € | 65 918 € | 57 673 € | 37 662 € | 25 692 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € |
| Lühiajalised kohustised | 32 747 € | 34 916 € | 29 466 € | 31 453 € | 24 915 € | 24 865 € | 23 412 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 8 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,4 % | 72,1 % | 72,7 % | 67,7 % | 69,8 % | 60,2 % | 52,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,0 % | 3,6 % | 4,2 % | 2,7 % | 7,1 % | 4,9 % | 8,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.