Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11473687

Green Nature OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11473687
  • Asutatud2008 (18 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202524 738 €
  • KMKR numberEE101329839

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20082013201820232026Asutatud 03.03.2008Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.03.2008 2008, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Green Nature OÜ
Registrikood
11473687
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.03.2008
KMKR number
EE101329839
Aadress
Harju maakond, Rae vald, Jüri alevik, Tiigi tn 28

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu24 738 €+8,5
Müügitulu muutus37 554 € → 24 738 €-10,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
20411Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €17 tuh €33 tuh €50 tuh €67 tuh €2019: 59 454 €20192020: 66 724 €66 724 €20202021: 40 857 €20212022: 51 984 €20222023: 61 018 €20232024: 37 554 €20242025: 24 738 €24 738 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 24 738 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 202524 738 €
2024Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 202537 554 €
2023Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 200861 018 €
2022Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 200851 984 €
2021Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 200840 857 €
2020Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 200866 724 €
2019Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 200859 454 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232008: 020082009: 020092010: 220102011: 220112012: 220122013: 220132014: 3320142015: 320152016: 320162017: 320172018: 220182019: 220192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20231
20221
20211
20201
20192
20182
20173
20163
20153
20143
20132
20122
20112
20102
20090
20080

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu24 738 €37 554 €61 018 €51 984 €40 857 €66 724 €59 454 €
Ärikasum enne makse−8325 €6057 €−9167 €10 841 €1505 €11 411 €1284 €
Aruandeaasta kasum−8325 €6057 €−9167 €10 841 €1505 €11 411 €1284 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €10 236 €7981 €8641 €9256 €16 631 €
Varad kokku36 351 €37 191 €37 750 €39 137 €27 647 €26 541 €26 467 €
sh käibevarad33 885 €34 725 €35 284 €36 671 €25 181 €24 075 €25 343 €
sh raha996 €395 €752 €55,00 €224 €7806 €6743 €
Omakapital−9933 €−1608 €−9634 €2380 €15 029 €13 524 €2662 €
sh osa- või aktsiakapital5324 €5324 €5324 €5324 €5324 €5324 €5324 €
Lühiajalised kohustised46 284 €38 799 €47 384 €36 757 €12 618 €13 017 €23 805 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0011112
Omakapitali osakaal varadest-27,3 %-4,3 %-25,5 %6,1 %54,4 %51,0 %10,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-33,7 %16,1 %-15,0 %20,9 %3,7 %17,1 %2,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang