Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11481787

OÜ FASHION INDECOR

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11481787
  • Asutatud2008 (18 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202588 427 €
  • KMKR numberEE101233077

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20082013201820232026Asutatud 23.04.2008Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 23.04.2008 2008, Esimene aruanne 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ FASHION INDECOR
Registrikood
11481787
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.04.2008
KMKR number
EE101233077
Aadress
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Puru tee 27-26

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu88 427 €+13,6
Müügitulu muutus118 898 € → 88 427 €-7,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €35 tuh €70 tuh €105 tuh €139 tuh €2019202020212022139 345 €2023202488 427 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 88 427 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202588 427 €
2024Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025118 898 €
2023Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008139 345 €
2022Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008138 648 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008103 537 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200884 406 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200891 364 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232009320102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20232
20222
20212
20202
20192
20182
20171
20163
20153
20143
20133
20122
20113
20103
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu88 427 €118 898 €139 345 €138 648 €103 537 €84 406 €91 364 €
Ärikasum enne makse116 €6312 €−5467 €−22 200 €1464 €24 368 €11 452 €
Aruandeaasta kasum−4623 €6312 €−5467 €−22 200 €1464 €24 368 €11 452 €
Tööjõukulud39 787 €48 917 €41 894 €56 314 €42 166 €31 752 €37 498 €
Varad kokku188 760 €223 875 €318 279 €307 791 €175 037 €160 586 €125 810 €
sh käibevarad20 635 €37 205 €61 657 €47 358 €27 660 €26 609 €8452 €
sh raha7026 €22 189 €42 759 €39 022 €7793 €7619 €1166 €
Omakapital48 383 €69 806 €63 494 €68 961 €91 161 €89 697 €65 329 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised13 469 €27 160 €116 436 €84 850 €49 525 €25 553 €20 579 €
Pikaajalised kohustised126 908 €126 909 €138 349 €153 980 €34 351 €45 336 €39 902 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1222222
Omakapitali osakaal varadest25,6 %31,2 %19,9 %22,4 %52,1 %55,9 %51,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−5,2 %5,3 %−3,9 %−16,0 %1,4 %28,9 %12,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang