Registrikaart · Äriregistri kanne 11483740
Danival MW OÜ
- Registrikood11483740
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 202549
- Müügitulu 20256 910 232 €
- KMKR numberEE101216489
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Danival MW OÜ
- Registrikood
- 11483740
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.03.2008
- KMKR number
- EE101216489
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kadaka pst 8
- Aadress kehtib alates
- 30.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rainer Daniel | 40,02 % · 1023 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Karli Daniel | 30,01 % · 767 € | Ainuomand | 29.01.2024 |
| Katrin Daniel | 14,98 % · 383 € | Ainuomand | 29.01.2024 |
| Valdis Daniel | 14,98 % · 383 € | Ainuomand | 29.01.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Katrin Daniel | Juhatuse liige | 11.03.2008 |
| Rainer Daniel | Juhatuse liige | 11.06.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rainer Daniel | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Karli Daniel | otsene osalus | 19.10.2018 |
| Katrin Daniel | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 25.03.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 95 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 49 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 6 910 232 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 5 224 741 € → 6 910 232 € | +9,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725156207
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25991 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata metalltoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 6 910 232 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 6 910 232 € |
| 2024 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 5 224 741 € |
| 2023 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 4 355 450 € |
| 2022 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 4 595 671 € |
| 2021 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 4 308 776 € |
| 2020 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 3 172 721 € |
| 2019 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 3 608 448 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2020)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 786 988 € ehk 56 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 385 733 € |
| Rootsi | 1 327 112 € |
| Soome | 276 409 € |
| Taani | 179 295 € |
| Saksamaa | 4172 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 49 |
| 2024 | 34 |
| 2023 | 28 |
| 2022 | 25 |
| 2021 | 23 |
| 2020 | 23 |
| 2019 | 24 |
| 2018 | 22 |
| 2017 | 16 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 910 232 € | 5 224 741 € | 4 355 450 € | 4 595 671 € | 4 308 776 € | 3 172 721 € | 3 608 448 € |
| Ärikasum | 283 464 € | 287 576 € | 142 001 € | 212 209 € | 189 997 € | 78 803 € | 133 349 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 189 029 € | 160 956 € | 72 366 € | 196 103 € | 174 428 € | 59 998 € | 111 040 € |
| Aruandeaasta kasum | 189 029 € | 160 956 € | 72 366 € | 196 103 € | 174 428 € | 59 998 € | 111 040 € |
| Tööjõukulud | 1 930 008 € | 1 337 306 € | 1 058 385 € | 869 696 € | 825 969 € | 704 281 € | 702 878 € |
| Põhivarade kulum | 242 028 € | 241 701 € | 147 891 € | 116 249 € | 97 920 € | 85 028 € | 77 078 € |
| Varad kokku | 3 077 342 € | 2 482 047 € | 2 732 812 € | 1 205 210 € | 931 937 € | 683 515 € | 679 502 € |
| sh käibevarad | 1 169 095 € | 802 813 € | 854 062 € | 678 188 € | 499 540 € | 316 275 € | 261 862 € |
| sh põhivarad | 1 908 247 € | 1 679 234 € | 1 878 750 € | 527 022 € | 432 397 € | 367 240 € | 417 640 € |
| sh raha | 62 839 € | 121 595 € | 335 454 € | 231 681 € | 71 743 € | 145 713 € | 32 409 € |
| Omakapital | 1 042 440 € | 853 411 € | 692 455 € | 620 089 € | 423 986 € | 252 853 € | 192 854 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 850 599 € | 689 643 € | 617 277 € | 421 174 € | 246 746 € | 190 043 € | 79 003 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 047 149 € | 643 865 € | 852 198 € | 459 906 € | 482 998 € | 364 764 € | 334 820 € |
| Pikaajalised kohustised | 987 753 € | 984 771 € | 1 188 159 € | 125 215 € | 24 953 € | 65 898 € | 151 828 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 49 | 34 | 28 | 25 | 23 | 23 | 24 |
| Ärikasum enne kulumit | 525 492 € | 529 277 € | 289 892 € | 328 458 € | 287 917 € | 163 831 € | 210 427 € |
| Aruanne esitatud | 10.06.2026 | 09.05.2025 | 28.06.2024 | 29.06.2023 | 20.09.2022 | 23.06.2021 | 26.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,9 % | 34,4 % | 25,3 % | 51,5 % | 45,5 % | 37,0 % | 28,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,7 % | 3,1 % | 1,7 % | 4,3 % | 4,0 % | 1,9 % | 3,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.