Registrikaart · Äriregistri kanne 11494755
TPDC OÜ
- Registrikood11494755
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025269 952 €
- KMKR numberEE101490836
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TPDC OÜ
- Registrikood
- 11494755
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.05.2008
- KMKR number
- EE101490836
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kooli tn 69-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 269 952 € | +18 | |
| Müügitulu muutus | 252 491 € → 269 952 € | +2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725180290
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 269 952 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 269 952 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 252 491 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 208 863 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 8491 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4623 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 138 256 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 629 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4481 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 96 555 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 20 504 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 453 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 180 870 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 721 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4995 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 40 794 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 730 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 274 914 € | 259 401 € | 221 977 € | 157 596 € | 127 512 € | 196 586 € | 55 149 € |
| Ärikasum enne makse | 237 879 € | 188 423 € | 175 503 € | 101 484 € | 65 633 € | 140 982 € | 27 175 € |
| Aruandeaasta kasum | 237 879 € | 188 423 € | 175 503 € | 101 484 € | 65 633 € | 140 982 € | 27 175 € |
| Tööjõukulud | 13 166 € | 4389 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 183 992 € | 945 532 € | 761 009 € | 586 271 € | 505 274 € | 439 417 € | 302 054 € |
| sh käibevarad | 941 837 € | 696 749 € | 497 590 € | 356 324 € | 277 737 € | 202 294 € | 104 026 € |
| sh raha | 780 408 € | 624 545 € | 222 486 € | 105 134 € | 19 819 € | 19 481 € | 2083 € |
| Omakapital | 1 181 778 € | 943 899 € | 760 173 € | 584 670 € | 483 185 € | 417 552 € | 276 570 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2214 € | 1633 € | 836 € | 1601 € | 22 089 € | 9185 € | 7680 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 12 680 € | 17 804 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,7 % | 95,6 % | 95,0 % | 91,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 86,5 % | 72,6 % | 79,1 % | 64,4 % | 51,5 % | 71,7 % | 49,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.