Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11494991

Motard OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11494991
  • Asutatud2008 (18 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202515 404 €
  • KMKR numberEE101383228

Usaldusväärsuse indeks

38/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20082013201820232026Asutatud 04.06.2008Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.06.2008 2008, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Motard OÜ
Registrikood
11494991
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.06.2008
KMKR number
EE101383228
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Pärnu maakond, Pärnu linn, Saulepa küla, Tamme
Aadress kehtib alates
21.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Rait Raudnagel100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Rait RaudnagelJuhatuse liige04.06.2008

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Rait Raudnagelotsene osalus20.06.2022

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu15 404 €+6,6
Müügitulu muutus64 953 € → 15 404 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
47831Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €66 tuh €132 tuh €198 tuh €265 tuh €264 531 €20192020202120222023202415 404 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 15 404 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 202515 404 €
2024Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 202564 953 €
2023Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 200885 671 €
2022Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 2008189 126 €
2021Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 2008187 246 €
2021Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008900 €
2020Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 2008234 581 €
2020Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 20082400 €
2019Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont EMTAK 2008186 638 €
2019Muude mootorsõidukite müük EMTAK 200877 893 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2023)

Majandusaasta aruanded

Kogu 85 671 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti85 671 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0112220082009201020112012220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20212
20201
20191
20181
20172
20162
20152
20142
20132
20120
20110
20100
20090
20080

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu15 404 €64 953 €85 671 €189 126 €188 146 €236 981 €264 531 €
Ärikasum2253 €−8875 €−32 168 €−14 713 €41 492 €8234 €8258 €
Kasum enne tulumaksustamist2286 €−8800 €−31 992 €−14 679 €41 537 €8244 €8287 €
Aruandeaasta kasum2286 €−8800 €−31 992 €−14 679 €41 537 €8244 €8287 €
Tööjõukulud8360 €7866 €7098 €8267 €6357 €5843 €5309 €
Põhivarade kulum10 874 €10 760 €9037 €3806 €3331 €802 €667 €
Varad kokku199 918 €222 676 €235 689 €207 172 €222 592 €189 989 €196 243 €
sh käibevarad84 602 €96 486 €99 567 €124 349 €142 344 €110 551 €196 243 €
sh põhivarad115 316 €126 190 €136 122 €82 823 €80 248 €79 438 €0,00 €
sh raha35 568 €39 199 €25 967 €52 662 €9808 €6048 €30 004 €
Omakapital49 056 €46 770 €55 572 €87 564 €102 243 €60 706 €52 462 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum44 214 €53 016 €85 008 €99 687 €57 894 €49 650 €41 363 €
Lühiajalised kohustised129 870 €151 182 €180 117 €119 608 €120 349 €129 283 €143 781 €
Pikaajalised kohustised20 992 €24 724 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111211
Ärikasum enne kulumit13 127 €1885 €−23 131 €−10 907 €44 823 €9036 €8925 €
Aruanne esitatud22.06.202628.06.202516.07.202430.06.202329.04.202205.10.202121.10.2020
Omakapitali osakaal varadest24,5 %21,0 %23,6 %42,3 %45,9 %32,0 %26,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust14,8 %−13,5 %−37,3 %−7,8 %22,1 %3,5 %3,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang