Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11499126

OÜ Auto Kahru

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11499126
  • Asutatud2008 (18 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202559 166 €
  • KMKR numberEE101281595

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20082013201820232026Asutatud 09.07.2008Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.07.2008 2008, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Auto Kahru
Registrikood
11499126
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.07.2008
KMKR number
EE101281595
Aadress
Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Mudiste küla, Sae

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu59 166 €+12
Müügitulu muutus62 748 € → 59 166 €-1,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €18 tuh €36 tuh €54 tuh €72 tuh €201920202021202272 085 €2023202459 166 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 59 166 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202559 166 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202562 748 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200872 085 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200846 601 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200860 419 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200851 751 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200843 254 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122201020112012201320142015201620172018201920202202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20231
20222
20212
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu59 166 €62 748 €72 085 €46 601 €60 419 €51 751 €43 254 €
Ärikasum enne makse−665 €−4408 €5624 €−6868 €−2140 €1658 €−68,00 €
Aruandeaasta kasum−665 €−4408 €5624 €−6868 €−2140 €1658 €−68,00 €
Tööjõukulud18 087 €21 273 €11 540 €12 689 €18 725 €12 434 €8618 €
Varad kokku52 534 €55 755 €53 313 €24 662 €16 648 €14 798 €15 129 €
sh käibevarad12 148 €9544 €5027 €6148 €8417 €4378 €5489 €
sh raha5183 €1754 €1469 €396 €4898 €
Omakapital6312 €6976 €11 385 €5761 €2629 €4768 €7865 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised7601 €8683 €8987 €18 901 €14 019 €10 030 €7264 €
Pikaajalised kohustised38 621 €40 096 €32 941 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2212211
Omakapitali osakaal varadest12,0 %12,5 %21,4 %23,4 %15,8 %32,2 %52,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−1,1 %−7,0 %7,8 %−14,7 %−3,5 %3,2 %−0,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang