Aleksservis Group OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 106 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11501544
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251614 €
- KMKR numberEE101226039
Üldandmed
- Ärinimi
- Aleksservis Group OÜ
- Registrikood
- 11501544
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.2008
- KMKR number
- EE101226039
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Puhangu tn 63-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
20/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1614 € | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 106 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725039216
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1614 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1614 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 384 859 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 397 939 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 381 576 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 321 908 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 403 656 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1614 € | 0,00 € | 384 859 € | 397 939 € | 381 576 € | 321 908 € | 403 656 € |
| Ärikasum enne makse | −2633 € | −2430 € | 81 449 € | −181 542 € | −7426 € | 26 408 € | 53 397 € |
| Aruandeaasta kasum | −2633 € | −2430 € | 81 449 € | −181 542 € | −7426 € | 25 033 € | 53 397 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 103 087 € | 114 800 € | 85 821 € | 129 692 € | 134 247 € |
| Varad kokku | 172 059 € | 171 503 € | 174 057 € | 152 747 € | 312 298 € | 345 344 € | 378 485 € |
| sh käibevarad | 172 059 € | 171 503 € | 174 057 € | 152 747 € | 312 298 € | 345 344 € | 378 485 € |
| sh raha | 62,00 € | 1044 € | 2964 € | 9227 € | 4687 € | 4685 € | 1789 € |
| Omakapital | 146 873 € | 149 506 € | 151 936 € | 70 487 € | 252 029 € | 259 455 € | 234 422 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 186 € | 21 997 € | 22 121 € | 82 260 € | 60 269 € | 85 889 € | 144 063 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 8 | 10 | 6 | 10 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,4 % | 87,2 % | 87,3 % | 46,1 % | 80,7 % | 75,1 % | 61,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -163,1 % | — | 21,2 % | -45,6 % | -1,9 % | 7,8 % | 13,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 106 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.