Registrikaart · Äriregistri kanne 11504577
Ereste Ehitus OÜ
- Registrikood11504577
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025314 561 €
- KMKR numberEE101279840
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ereste Ehitus OÜ
- Registrikood
- 11504577
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.05.2008
- KMKR number
- EE101279840
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Mulgi vald, Kaarli küla, Orasmäe
- Aadress kehtib alates
- 12.11.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marek Orasmäe | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marek Orasmäe | Juhatuse liige | 27.10.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marek Orasmäe | otsene osalus | 02.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 314 561 € | +18,6 | |
| Müügitulu muutus | 331 523 € → 314 561 € | -1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726740779
- Mobiil+3725146166
- Telefon+3726740779
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 314 561 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 314 561 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 331 523 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 227 912 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 579 432 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 687 007 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 330 270 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 562 198 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 24.01.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 314 561 € | 331 523 € | 227 912 € | 579 432 € | 687 007 € | 330 270 € | 562 198 € |
| Ärikasum | 6047 € | 3638 € | 5539 € | 2303 € | 7025 € | 5403 € | 5772 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2207 € | 145 € | 2419 € | 487 € | 5475 € | 4065 € | 5620 € |
| Aruandeaasta kasum | 2207 € | 145 € | 2419 € | 487 € | 5475 € | 4065 € | 5620 € |
| Tööjõukulud | 19 267 € | 19 267 € | 19 267 € | 13 848 € | 12 042 € | 12 042 € | 12 042 € |
| Põhivarade kulum | 2027 € | 2041 € | 4541 € | 4541 € | 4559 € | 4125 € | 4184 € |
| Varad kokku | 237 851 € | 218 467 € | 272 878 € | 209 424 € | 224 847 € | 253 260 € | 188 338 € |
| sh käibevarad | 166 816 € | 147 754 € | 207 203 € | 139 208 € | 150 091 € | 173 945 € | 118 422 € |
| sh põhivarad | 71 035 € | 70 713 € | 65 675 € | 70 216 € | 74 756 € | 79 315 € | 69 916 € |
| sh raha | 19 991 € | 19 154 € | 2642 € | 30 566 € | 46 851 € | 2275 € | 48 554 € |
| Omakapital | 162 099 € | 159 892 € | 159 747 € | 157 328 € | 156 842 € | 151 367 € | 147 302 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 157 080 € | 156 935 € | 154 516 € | 154 029 € | 148 555 € | 144 490 € | 138 870 € |
| Lühiajalised kohustised | 39 481 € | 56 941 € | 113 131 € | 29 786 € | 42 376 € | 73 050 € | 9081 € |
| Pikaajalised kohustised | 36 271 € | 1634 € | 0,00 € | 22 310 € | 25 629 € | 28 843 € | 31 955 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 8074 € | 5679 € | 10 080 € | 6844 € | 11 584 € | 9528 € | 9956 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 29.06.2025 | 25.06.2024 | 29.06.2023 | 01.07.2022 | 29.06.2021 | 09.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,2 % | 73,2 % | 58,5 % | 75,1 % | 69,8 % | 59,8 % | 78,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 0,0 % | 1,1 % | 0,1 % | 0,8 % | 1,2 % | 1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.