Registrikaart · Äriregistri kanne 11506091
ABC Nordik Osaühing
- Registrikood11506091
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202573 091 €
- KMKR numberEE101249993
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ABC Nordik Osaühing
- Registrikood
- 11506091
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.05.2008
- KMKR number
- EE101249993
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Juuli tn 7-104
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 73 091 € | +12,8 | |
| Müügitulu muutus | 83 608 € → 73 091 € | -3,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255647411
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 73 091 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 73 091 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 83 608 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 102 689 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 161 040 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 192 677 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 131 850 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 134 927 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 73 091 € | 83 608 € | 102 689 € | 161 040 € | 192 677 € | 131 850 € | 134 927 € |
| Ärikasum enne makse | −11 407 € | −858 € | −12 103 € | −39 127 € | 8465 € | −7021 € | 4258 € |
| Aruandeaasta kasum | −11 407 € | −858 € | −12 103 € | −39 127 € | 8465 € | −7021 € | 4258 € |
| Tööjõukulud | 17 897 € | 16 837 € | 25 701 € | 39 336 € | 45 081 € | 27 806 € | 25 199 € |
| Varad kokku | 45 839 € | 73 869 € | 62 931 € | 84 771 € | 132 828 € | 101 421 € | 93 287 € |
| sh käibevarad | 8649 € | 27 412 € | 8061 € | 20 363 € | 58 428 € | 53 873 € | 49 518 € |
| sh raha | 0,00 € | 1430 € | 2168 € | 14 648 € | 41 369 € | 38 736 € | 31 739 € |
| Omakapital | 26 815 € | 38 222 € | 39 080 € | 51 183 € | 90 310 € | 81 845 € | 88 866 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 024 € | 35 647 € | 23 851 € | 33 588 € | 42 518 € | 19 576 € | 4421 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 7 | 6 | 7 | 3 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,5 % | 51,7 % | 62,1 % | 60,4 % | 68,0 % | 80,7 % | 95,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -15,6 % | -1,0 % | -11,8 % | -24,3 % | 4,4 % | -5,3 % | 3,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.