Registrikaart · Äriregistri kanne 11507191
Eurowind OÜ
- Registrikood11507191
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20242400 €
- KMKR numberEE101245696
- Sellel aadressil on registreeritud 175 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Eurowind OÜ
- Registrikood
- 11507191
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.2008
- KMKR number
- EE101245696
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 2400 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 2400 € → 2400 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725035325
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 2400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 2400 € |
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 2400 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 2400 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 4224 € |
| 2020 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 1910 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 2400 € | 2400 € | 2400 € | 4224 € | 1910 € | — |
| Ärikasum enne makse | 3608 € | 17 048 € | 14 711 € | 454 181 € | 5114 € | −2,00 € | 1,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 3608 € | 17 048 € | 14 711 € | 454 181 € | 5114 € | −2,00 € | 1,00 € |
| Tööjõukulud | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 638 584 € | 903 765 € | 1 011 269 € | 993 086 € | 535 830 € | 534 411 € | 530 264 € |
| sh käibevarad | 55 181 € | 341 548 € | 430 042 € | 411 545 € | 55 736 € | 56 889 € | 57 082 € |
| sh raha | 55 085 € | 55 297 € | 55 073 € | 55 016 € | 55 106 € | 54 409 € | 53 759 € |
| Omakapital | 498 816 € | 495 208 € | 478 160 € | 463 449 € | 9268 € | 4154 € | 4156 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 4154 € | 4154 € | 4154 € | 4154 € | 4154 € | 4154 € | 4154 € |
| Lühiajalised kohustised | 988 € | 775 € | 125 327 € | 19 378 € | 16 303 € | 13 998 € | 9849 € |
| Pikaajalised kohustised | 138 780 € | 407 782 € | 407 782 € | 510 259 € | 510 259 € | 516 259 € | 516 259 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,1 % | 54,8 % | 47,3 % | 46,7 % | 1,7 % | 0,8 % | 0,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 710,3 % | 613,0 % | 18924,2 % | 121,1 % | -0,1 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.