Registrikaart · Äriregistri kanne 11509244
KIVIKUNINGAS OÜ
- Registrikood11509244
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2024283 439 €
- KMKR numberEE101244587
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KIVIKUNINGAS OÜ
- Registrikood
- 11509244
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.06.2008
- KMKR number
- EE101244587
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Patika küla, Mäe tee 2
- Aadress kehtib alates
- 30.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Danel Kunman | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Danel Kunman | Juhatuse liige | 09.06.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Danel Kunman | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 30.04.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 283 439 € | +18,2 | |
| Müügitulu muutus | 152 836 € → 283 439 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725523005
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42111 | Maanteede ja kiirteede ehitus | Põhitegevusala |
| 46131 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 272 044 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 272 044 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 7625 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2000 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 1770 € |
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 145 436 € |
| 2023 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 4400 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 3000 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 187 317 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 153 461 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 31 224 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 106 799 € |
| 2020 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 53 678 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 118 502 € |
| 2019 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 53 605 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 283 439 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 283 439 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 283 439 € | 152 836 € | 187 317 € | 184 685 € | 160 477 € | 172 107 € |
| Ärikasum | 85 304 € | 4653 € | 5052 € | 56 203 € | 83 858 € | 100 257 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 85 804 € | 4653 € | 5053 € | 55 740 € | 81 530 € | 95 569 € |
| Aruandeaasta kasum | 85 804 € | 4433 € | 4303 € | 55 740 € | 81 530 € | 95 569 € |
| Tööjõukulud | 29 543 € | 35 901 € | 21 564 € | 22 629 € | 18 737 € | 19 766 € |
| Põhivarade kulum | 2904 € | 2832 € | 2485 € | 2187 € | 1440 € | 1254 € |
| Varad kokku | 548 840 € | 463 655 € | 455 971 € | 458 129 € | 429 455 € | 393 360 € |
| sh käibevarad | 65 860 € | 26 966 € | 41 930 € | 26 603 € | 3449 € | 6010 € |
| sh põhivarad | 482 980 € | 436 689 € | 414 041 € | 431 526 € | 426 006 € | 387 350 € |
| sh raha | 61 250 € | 8748 € | 40 109 € | 17 538 € | 1986 € | 4318 € |
| Omakapital | 542 467 € | 456 663 € | 453 460 € | 452 158 € | 396 418 € | 314 888 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 453 851 € | 449 418 € | 446 345 € | 393 606 € | 312 076 € | 216 507 € |
| Lühiajalised kohustised | 6373 € | 6992 € | 2511 € | 5971 € | 33 037 € | 52 048 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 26 424 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 88 208 € | 7485 € | 7537 € | 58 390 € | 85 298 € | 101 511 € |
| Aruanne esitatud | 01.09.2025 | 10.09.2024 | 28.07.2023 | 27.07.2023 | 10.01.2023 | 03.06.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 98,5 % | 99,4 % | 98,7 % | 92,3 % | 80,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 30,3 % | 2,9 % | 2,3 % | 30,2 % | 50,8 % | 55,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.