Registrikaart · Äriregistri kanne 11510046
Puhas OÜ
- Registrikood11510046
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 202518
- Müügitulu 2025900 975 €
- KMKR numberEE101265867
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Puhas OÜ
- Registrikood
- 11510046
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.06.2008
- KMKR number
- EE101265867
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Mirta tn 8
- Aadress kehtib alates
- 30.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ülle Lepik | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ülle Lepik | Juhatuse liige | 11.06.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ülle Lepik | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 18 töötajat viimases aruandes | +18 | |
| Müügitulu | 900 975 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 908 080 € → 900 975 € | -0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725240799
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 900 975 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 900 975 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 908 080 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 672 957 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 799 589 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 811 667 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 674 015 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 658 364 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 18 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 18 |
| 2021 | 21 |
| 2020 | 23 |
| 2019 | 21 |
| 2018 | 16 |
| 2017 | 18 |
| 2016 | 18 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 12 |
| 2012 | 12 |
| 2011 | 14 |
| 2010 | 17 |
| 2009 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 900 975 € | 908 080 € | 672 957 € | 799 589 € | 811 667 € | 674 015 € | 658 364 € |
| Ärikasum | 29 007 € | 130 782 € | −71 821 € | 9698 € | −1363 € | 64 180 € | 149 206 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 29 023 € | 141 698 € | −27 818 € | 9698 € | −1350 € | 73 194 € | 189 624 € |
| Aruandeaasta kasum | 29 023 € | 141 698 € | −27 818 € | 5280 € | −1350 € | 73 194 € | 184 345 € |
| Tööjõukulud | 671 179 € | 573 979 € | 548 519 € | 585 039 € | 528 197 € | 390 468 € | 309 342 € |
| Põhivarade kulum | 13 783 € | 9770 € | 139 851 € | 25 870 € | 34 493 € | 43 923 € | 32 307 € |
| Varad kokku | 987 682 € | 947 769 € | 816 240 € | 848 389 € | 854 680 € | 834 210 € | 754 354 € |
| sh käibevarad | 987 682 € | 933 986 € | 741 303 € | 772 410 € | 765 497 € | 724 535 € | 639 656 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 13 783 € | 74 937 € | 75 979 € | 89 183 € | 109 675 € | 114 698 € |
| sh raha | 227 097 € | 306 459 € | 125 070 € | 202 074 € | 117 519 € | 105 128 € | 111 565 € |
| Omakapital | 899 272 € | 870 249 € | 728 551 € | 757 603 € | 772 343 € | 774 033 € | 700 839 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 867 437 € | 725 739 € | 753 557 € | 749 511 € | 770 881 € | 698 027 € | 513 682 € |
| Lühiajalised kohustised | 88 410 € | 77 520 € | 87 689 € | 90 786 € | 82 337 € | 60 177 € | 53 515 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 18 | 17 | 18 | 18 | 21 | 23 | 21 |
| Ärikasum enne kulumit | 42 790 € | 140 552 € | 68 030 € | 35 568 € | 33 130 € | 108 103 € | 181 513 € |
| Aruanne esitatud | 09.03.2026 | 19.05.2025 | 04.03.2024 | 15.06.2023 | 30.05.2022 | 04.03.2021 | 02.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,0 % | 91,8 % | 89,3 % | 89,3 % | 90,4 % | 92,8 % | 92,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,2 % | 15,6 % | −4,1 % | 0,7 % | −0,2 % | 10,9 % | 28,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.