Registrikaart · Äriregistri kanne 11514050
OÜ Leolart.com
- Registrikood11514050
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202517 446 954 €
- KMKR numberEE101472993
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Leolart.com
- Registrikood
- 11514050
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.07.2008
- KMKR number
- EE101472993
- Osa- või aktsiakapital
- 2684 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Iru küla, Saha-Loo tee 34
- Aadress kehtib alates
- 15.11.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Dmitrii Kudriashov | 71,87 % · 1929 € | Ainuomand | 19.05.2025 |
| Yara Kudriashova | 9,38 % · 252 € | Ainuomand | 19.05.2025 |
| Rosana Kudriashova | 9,38 % · 252 € | Ainuomand | 19.05.2025 |
| Milana Kudryashova | 9,37 % · 252 € | Ainuomand | 19.05.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dmitrii Kudriashov | Juhatuse liige | 03.12.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Dmitrii Kudriashov | otsene osalus | 26.05.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 17 446 954 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 12 190 935 € → 17 446 954 € | +12,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37256625107
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46649 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 46431 | Elektriliste kodumasinate hulgimüük | |
| 46499 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | |
| 46642 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | |
| 46812 | Mootorikütuse hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 8 878 494 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 8 878 494 € |
| 2025 | Mootorikütuse hulgimüük EMTAK 2025 | 5 094 026 € |
| 2025 | Elektriliste kodumasinate hulgimüük EMTAK 2025 | 2 549 379 € |
| 2025 | Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük EMTAK 2025 | 556 082 € |
| 2025 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 368 973 € |
| 2024 | Elektriliste kodumasinate hulgimüük EMTAK 2025 | 5 335 252 € |
| 2024 | Mootorikütuse hulgimüük EMTAK 2025 | 2 690 301 € |
| 2024 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 1 730 645 € |
| 2024 | Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 1 244 462 € |
| 2024 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 1 190 275 € |
| 2023 | Mootorikütuse hulgimüük EMTAK 2008 | 1 073 457 € |
| 2023 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 144 739 € |
| 2023 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 117 695 € |
| 2023 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 115 696 € |
| 2023 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 32 614 € |
| 2023 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 32 159 € |
| 2022 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 2 087 491 € |
| 2022 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 902 000 € |
| 2022 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 652 400 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 402 584 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 70 800 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 51 190 € |
| 2021 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 6 626 283 € |
| 2021 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 3 233 364 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 444 635 € |
| 2021 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 274 607 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 145 178 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 1621 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2 248 083 € |
| 2020 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 1 187 842 € |
| 2020 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 1 164 518 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 745 288 € |
| 2020 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 316 044 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 3846 € |
| 2019 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 2 307 144 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2 657 233 € |
| 2019 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 1 676 009 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 692 333 € |
| 2019 | Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 2008 | 227 963 € |
| 2019 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 21 508 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 393 575 € ehk 89 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Valgevene | 1 074 879 € |
| Eesti | 174 291 € |
| Venemaa | 136 228 € |
| Aserbaidžaan | 118 736 € |
| Poola | 32 614 € |
| Armeenia | 28 217 € |
| Kasahstan | 2901 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 910 856 € | 12 811 580 € | 1 567 866 € | 4 166 538 € | 10 727 289 € | 5 670 678 € | 7 582 590 € |
| Ärikasum | 272 504 € | 574 069 € | 691 492 € | −678 241 € | 765 677 € | −2 790 629 € | 2 596 326 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 264 875 € | 582 615 € | 694 504 € | −678 808 € | 762 337 € | −2 796 287 € | 2 593 157 € |
| Aruandeaasta kasum | 264 875 € | 582 615 € | 694 504 € | −685 560 € | 762 337 € | −2 801 626 € | 2 593 157 € |
| Tööjõukulud | 70 256 € | 86 791 € | 73 965 € | 51 341 € | 48 435 € | 38 384 € | 72 363 € |
| Põhivarade kulum | 10 412 € | 11 223 € | 8874 € | 2930 € | 2727 € | 2052 € | 9417 € |
| Varad kokku | 8 013 429 € | 7 284 945 € | 2 370 564 € | 627 185 € | 8 663 531 € | 6 378 483 € | 4 330 075 € |
| sh käibevarad | 8 011 197 € | 7 200 911 € | 2 275 307 € | 619 493 € | 8 582 994 € | 6 295 219 € | 4 326 761 € |
| sh põhivarad | 2232 € | 84 034 € | 95 257 € | 7692 € | 80 537 € | 83 264 € | 3314 € |
| sh raha | 752 530 € | 1 272 439 € | 1 017 176 € | 48 435 € | 1 618 511 € | 821 645 € | 1 314 900 € |
| Omakapital | 1 902 123 € | 1 637 248 € | 1 054 633 € | 360 127 € | 1 072 687 € | 310 350 € | 3 133 723 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 634 296 € | 1 051 681 € | 357 177 € | 1 042 735 € | 307 398 € | 3 109 024 € | 537 614 € |
| Lühiajalised kohustised | 6 111 306 € | 5 647 697 € | 1 315 931 € | 267 058 € | 7 590 844 € | 6 068 133 € | 1 196 352 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 282 916 € | 585 292 € | 700 366 € | −675 311 € | 768 404 € | −2 788 577 € | 2 605 743 € |
| Aruanne esitatud | 24.08.2026 | 22.08.2025 | 09.07.2024 | 05.07.2023 | 09.08.2022 | 28.12.2021 | 27.05.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | — | — | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,7 % | 22,5 % | 44,5 % | 57,4 % | 12,4 % | 4,9 % | 72,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 4,5 % | 44,3 % | −16,5 % | 7,1 % | −49,4 % | 34,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.