Registrikaart · Äriregistri kanne 11516391
Ehitusmetall OÜ
- Registrikood11516391
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ehitusmetall OÜ
- Registrikood
- 11516391
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.07.2008
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Muraste küla, Kiviranna tn 1a
- Aadress kehtib alates
- 30.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andrus Arras | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrus Arras | Juhatuse liige | 11.07.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andrus Arras | otsene osalus | 06.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 7 542 543 € ehk 68 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 3 548 005 € |
| Soome | 1 483 952 € |
| Leedu | 1 304 973 € |
| Rootsi | 1 113 844 € |
| Läti | 1 108 656 € |
| Poola | 739 081 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 580 040 € |
| Ungari | 439 112 € |
| Island | 329 834 € |
| Bulgaaria | 295 016 € |
| Ukraina | 71 524 € |
| Slovakkia | 50 674 € |
| Müük väljapoole Euroopa Liidu riike, muud | 25 837 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 64 201 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −6780 € | −5375 € | −6937 € | −10 896 € | −5540 € | — | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6780 € | 139 625 € | 44 881 € | −10 886 € | 174 462 € | 160 000 € | 10 000 € |
| Aruandeaasta kasum | −6780 € | 137 998 € | 44 620 € | −10 886 € | 174 412 € | 160 000 € | 10 000 € |
| Varad kokku | 52 354 € | 102 800 € | 17 537 € | 40 913 € | 121 799 € | 114 731 € | 16 982 € |
| sh käibevarad | 49 798 € | 97 744 € | 12 481 € | 35 533 € | 108 302 € | 101 234 € | 3485 € |
| sh põhivarad | 2556 € | 5056 € | 5056 € | 5380 € | 13 497 € | 13 497 € | 13 497 € |
| sh raha | 49 798 € | 87 494 € | 12 481 € | 35 533 € | 108 302 € | 1234 € | 3485 € |
| Omakapital | 52 354 € | 102 800 € | 12 430 € | 37 517 € | 118 403 € | 111 335 € | 13 586 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 56 578 € | −37 754 € | −34 746 € | 45 847 € | −58 565 € | −51 221 € | 1030 € |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 5107 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 3396 € | 3396 € | 3396 € | 3396 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 64 201 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 08.07.2026 | 18.07.2025 | 03.10.2024 | 16.11.2023 | 12.01.2023 | 06.10.2022 | 17.12.2021 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 70,9 % | 91,7 % | 97,2 % | 97,0 % | 80,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.