Disman Grupp OÜ
- Registrikood11522339
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202528 810 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Disman Grupp OÜ
- Registrikood
- 11522339
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.09.2008
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Virbi tn 4-110
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
47/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 28 810 € | +9,1 |
| Müügitulu muutus | 39 059 € → 28 810 € | -7,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725542826
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata kaupade jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 28 810 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 28 810 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 39 059 € |
| 2023 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 35 332 € |
| 2022 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 33 865 € |
| 2021 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 22 800 € |
| 2020 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 23 375 € |
| 2019 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 34 925 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 810 € | 39 059 € | 35 332 € | 33 865 € | 22 800 € | 23 375 € | 34 925 € |
| Ärikasum enne makse | 32,00 € | −300 € | −134 € | 168 € | 20,00 € | −1108 € | 290 € |
| Aruandeaasta kasum | 32,00 € | −300 € | −134 € | 168 € | 20,00 € | −1108 € | 290 € |
| Tööjõukulud | 4926 € | 12 609 € | 13 380 € | 10 154 € | 8851 € | 12 685 € | 11 855 € |
| Varad kokku | 3611 € | 2943 € | 4487 € | 4235 € | 3946 € | 5571 € | 5662 € |
| sh käibevarad | 3611 € | 2943 € | 4487 € | 4235 € | 3946 € | 5571 € | 5662 € |
| sh raha | 939 € | 1609 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2684 € | 2652 € | 2952 € | 3086 € | 2918 € | 2898 € | 3751 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 927 € | 291 € | 1535 € | 1149 € | 1028 € | 2673 € | 1911 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,3 % | 90,1 % | 65,8 % | 72,9 % | 73,9 % | 52,0 % | 66,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -0,8 % | -0,4 % | 0,5 % | 0,1 % | -4,7 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.