Registrikaart · Äriregistri kanne 11523014
Lokonit Grupp Osaühing
- Registrikood11523014
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20256057 €
- KMKR numberEE101263872
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Lokonit Grupp Osaühing
- Registrikood
- 11523014
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.10.2008
- KMKR number
- EE101263872
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Ehitajate tn 120
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 34 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 6057 € | +2,8 | |
| Müügitulu muutus | 261 513 € → 6057 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726755402
- Mobiil+37253496390
- Telefon+3726755401
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 5493 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 5493 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 564 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 261 513 € |
| 2023 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 239 081 € |
| 2022 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 542 600 € |
| 2021 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 483 602 € |
| 2020 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 284 315 € |
| 2019 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 135 260 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6057 € | 261 513 € | 239 081 € | 1 542 600 € | 1 483 602 € | 1 284 315 € | 1 135 260 € |
| Ärikasum enne makse | −28 798 € | 133 690 € | −96 498 € | 249 575 € | 103 988 € | 20 609 € | 9306 € |
| Aruandeaasta kasum | −28 798 € | 133 690 € | −96 498 € | 249 575 € | 103 988 € | 20 609 € | 9306 € |
| Tööjõukulud | 11 064 € | 0,00 € | 17 870 € | 46 844 € | 47 072 € | 53 623 € | 61 493 € |
| Varad kokku | 629 078 € | 651 096 € | 524 456 € | 1 122 412 € | 522 210 € | 366 443 € | 315 877 € |
| sh käibevarad | 523 841 € | 571 296 € | 509 706 € | 1 122 412 € | 522 210 € | 327 427 € | 265 965 € |
| sh raha | 14 480 € | 67 349 € | 15 576 € | 271 996 € | 33 260 € | 39 246 € | 17 261 € |
| Omakapital | 446 217 € | 475 015 € | 341 325 € | 439 038 € | 227 263 € | 123 275 € | 100 016 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 21 730 € | 21 730 € | 21 730 € | 21 730 € | 21 730 € | 21 730 € | 21 730 € |
| Lühiajalised kohustised | 182 861 € | 176 081 € | 183 131 € | 566 174 € | 145 047 € | 85 268 € | 58 861 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 117 200 € | 149 900 € | 157 900 € | 157 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,9 % | 73,0 % | 65,1 % | 39,1 % | 43,5 % | 33,6 % | 31,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -475,4 % | 51,1 % | -40,4 % | 16,2 % | 7,0 % | 1,6 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.