Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11524924

Osaühing StarFlower

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11524924
  • Asutatud2008 (18 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20256285 €

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20082013201820232026Asutatud 03.09.2008Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.09.2008 2008, Esimene aruanne 2010, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing StarFlower
Registrikood
11524924
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.09.2008
KMKR number
Aadress
Rapla maakond, Kohila vald, Sutlema küla, Krooni

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg18 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu6285 €+3
Müügitulu muutus6985 € → 6285 €-3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81301Maastiku hooldus ja korrashoidPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €10 tuh €20 tuh €30 tuh €40 tuh €2019: 9558 €20192020: 39 999 €39 999 €20202021: 27 318 €20212022: 4067 €20222023: 4652 €20232024: 6985 €20242025: 6285 €6285 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 6285 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20256285 €
2024Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20256985 €
2023Programmeerimine EMTAK 20083278 €
2023Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20081374 €
2022Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20082108 €
2022Programmeerimine EMTAK 20081959 €
2021Programmeerimine EMTAK 200825 531 €
2021Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20081787 €
2020Programmeerimine EMTAK 200838 789 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081210 €
2019Programmeerimine EMTAK 20086198 €
2019Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus EMTAK 20083360 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 1120152016: 020162017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20151
20140
20130
20120
20110
20100

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu6285 €6985 €4652 €4067 €27 318 €39 999 €9558 €
Ärikasum enne makse5500 €−458 €−816 €−1611 €2160 €16 075 €3327 €
Aruandeaasta kasum5500 €−458 €−816 €−1611 €2160 €16 075 €3327 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku10 790 €5086 €6490 €6757 €8067 €16 650 €2907 €
sh käibevarad10 790 €5086 €5811 €5658 €6612 €14 807 €2907 €
sh raha10 790 €5086 €
Omakapital10 474 €4974 €5432 €6248 €7859 €5698 €2712 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised316 €112 €1058 €509 €208 €10 952 €195 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest97,1 %97,8 %83,7 %92,5 %97,4 %34,2 %93,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust87,5 %-6,6 %-17,5 %-39,6 %7,9 %40,2 %34,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang