Registrikaart · Äriregistri kanne 11525272
Osaühing OGRIM GRUPP
- Registrikood11525272
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025900 903 €
- KMKR numberEE101256151
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing OGRIM GRUPP
- Registrikood
- 11525272
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.2008
- KMKR number
- EE101256151
- Aadress
- Rapla maakond, Märjamaa vald, Oese küla, Küüni
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 900 903 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 413 443 € → 900 903 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724821978
- Mobiil+3725218558
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 900 903 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 900 903 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 383 443 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 30 000 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 360 810 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 819 240 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 552 337 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 501 393 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 400 618 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 900 903 € | 413 443 € | 360 810 € | 819 240 € | 552 337 € | 501 393 € | 400 618 € |
| Ärikasum enne makse | 217 503 € | −183 846 € | −99 678 € | 150 079 € | 48 139 € | 113 626 € | 85 393 € |
| Aruandeaasta kasum | 217 503 € | −183 846 € | −99 678 € | 144 120 € | 48 139 € | 113 626 € | 85 393 € |
| Tööjõukulud | 26 828 € | 21 086 € | 26 230 € | 35 568 € | 38 642 € | 37 622 € | 36 457 € |
| Varad kokku | 1 794 924 € | 1 584 055 € | 1 552 468 € | 1 807 407 € | 1 156 811 € | 1 180 901 € | 1 102 010 € |
| sh käibevarad | 622 030 € | 291 439 € | 239 209 € | 406 433 € | 203 808 € | 201 978 € | 160 080 € |
| sh raha | 2324 € | 6854 € | 1177 € | 221 066 € | 49 086 € | 8086 € | 59 216 € |
| Omakapital | 568 673 € | 801 025 € | 984 871 € | 1 084 549 € | 965 429 € | 917 290 € | 803 664 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 847 154 € | 556 717 € | 397 700 € | 304 034 € | 97 840 € | 139 891 € | 44 673 € |
| Pikaajalised kohustised | 379 097 € | 226 313 € | 169 897 € | 418 824 € | 93 542 € | 123 720 € | 253 673 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,7 % | 50,6 % | 63,4 % | 60,0 % | 83,5 % | 77,7 % | 72,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 24,1 % | −44,5 % | −27,6 % | 17,6 % | 8,7 % | 22,7 % | 21,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.