Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11525496

Vändra Arst OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11525496
  • Asutatud2008 (17 a)
  • Töötajaid 202513
  • Müügitulu 20251 210 754 €

Usaldusväärsuse indeks

78/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20082013201820232026Asutatud 19.09.2008Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.09.2008 2008, Esimene aruanne 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Vändra Arst OÜ
Registrikood
11525496
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.09.2008
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
6400 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Vändra alev, Vihtra tee 4
Aadress kehtib alates
06.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Niida-Anita Morgen40 % · 2560 €Ainuomand01.09.2023
Sirje Kullamaa30 % · 1920 €Ainuomand01.09.2023
Mart Mõttus30 % · 1920 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Niida-Anita MorgenJuhatuse liige19.09.2008
Mart MõttusJuhatuse liige15.11.2013
Sirje KullamaaJuhatuse liige15.11.2013

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Niida-Anita Morgenotsene osalus30.10.2018
Mart Mõttusotsene osalus30.10.2018
Sirje Kullamaaotsene osalus30.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv13 töötajat viimases aruandes+13
Müügitulu1 210 754 €+20
Müügitulu muutus1 222 186 € → 1 210 754 €-0,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
86211ÜldarstiabiPõhitegevusala
86951Taastusravi

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €306 tuh €611 tuh €917 tuh €1,2 mln €201920202021202220231 222 186 €20241 210 754 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Üldarstiabi teenis ettevõte 2025. aastal 1 186 224 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Üldarstiabi EMTAK 20251 186 224 €
2025Taastusravi EMTAK 202524 530 €
2024Üldarstiabi EMTAK 20251 193 322 €
2024Taastusravi EMTAK 202528 864 €
2023Üldarstiabi EMTAK 20081 148 186 €
2023Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200816 438 €
2022Üldarstiabi EMTAK 2008998 100 €
2022Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200816 316 €
2021Üldarstiabi EMTAK 2008899 798 €
2021Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200824 482 €
2020Üldarstiabi EMTAK 2008757 796 €
2020Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200813 996 €
2019Üldarstiabi EMTAK 2008703 709 €
2019Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 200812 667 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0371013200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023132024132025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202513
202413
202312
202212
202112
202011
201911
201811
201711
201611
201511
201411
20134
20122
20112
20102
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 210 754 €1 222 186 €1 164 624 €1 014 416 €924 280 €771 792 €716 376 €
Ärikasum100 369 €146 360 €175 314 €153 706 €177 178 €104 253 €100 643 €
Kasum enne tulumaksustamist100 384 €146 078 €174 347 €153 124 €176 553 €104 004 €100 525 €
Aruandeaasta kasum72 179 €119 334 €153 940 €122 601 €156 756 €86 882 €86 659 €
Tööjõukulud611 185 €549 709 €493 267 €410 989 €364 445 €320 250 €273 149 €
Põhivarade kulum21 191 €20 694 €17 166 €17 036 €18 715 €24 393 €23 503 €
Varad kokku247 726 €277 434 €305 252 €251 876 €274 118 €203 769 €188 699 €
sh käibevarad213 125 €217 261 €273 255 €216 965 €248 409 €149 037 €115 500 €
sh põhivarad34 601 €60 173 €31 997 €34 911 €25 709 €54 732 €73 199 €
sh raha209 314 €203 524 €259 599 €205 658 €209 828 €147 650 €106 585 €
Omakapital154 682 €182 503 €213 170 €179 230 €206 629 €149 873 €142 990 €
sh osa- või aktsiakapital6400 €6400 €6400 €6400 €6400 €6400 €6400 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum75 463 €56 129 €52 190 €49 589 €42 833 €55 951 €49 291 €
Lühiajalised kohustised93 044 €94 931 €92 082 €72 646 €67 489 €53 896 €45 709 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)13131212121111
Ärikasum enne kulumit121 560 €167 054 €192 480 €170 742 €195 893 €128 646 €124 146 €
Aruanne esitatud14.04.202625.03.202507.03.202413.04.202330.03.202218.03.202103.03.2020
Omakapitali osakaal varadest62,4 %65,8 %69,8 %71,2 %75,4 %73,6 %75,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust6,0 %9,8 %13,2 %12,1 %17,0 %11,3 %12,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang