Primanor Osaühing
- Registrikood11528750
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025176 388 €
- KMKR numberEE101261845
Üldandmed
- Ärinimi
- Primanor Osaühing
- Registrikood
- 11528750
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.08.2008
- KMKR number
- EE101261845
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Papiaru tn 14
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
77/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 176 388 € | +16,3 |
| Müügitulu muutus | 105 832 € → 176 388 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253006569
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 112 715 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 112 715 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 63 673 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 77 406 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 28 426 € |
| 2023 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 113 757 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 47 696 € |
| 2022 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 129 803 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 51 762 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 77 742 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 41 232 € |
| 2020 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 71 694 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 32 782 € |
| 2019 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 64 309 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 39 501 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 176 388 € | 105 832 € | 161 453 € | 181 565 € | 121 754 € | 104 477 € | 103 810 € |
| Ärikasum enne makse | 17 151 € | 9010 € | −6502 € | 13 252 € | 3850 € | 11 397 € | 19 734 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 151 € | 9010 € | −6502 € | 13 252 € | 3850 € | 11 397 € | 19 734 € |
| Tööjõukulud | 30 271 € | 187 € | 26 163 € | 12 992 € | 781 € | 0,00 € | 2470 € |
| Varad kokku | 208 187 € | 178 076 € | 147 665 € | 172 249 € | 149 799 € | 141 238 € | 126 631 € |
| sh käibevarad | 149 272 € | 139 195 € | 126 693 € | 124 781 € | 107 951 € | 104 038 € | 106 230 € |
| sh raha | 135 353 € | 126 289 € | 121 634 € | 101 935 € | 98 800 € | 97 257 € | 97 543 € |
| Omakapital | 159 617 € | 142 466 € | 133 456 € | 139 959 € | 126 707 € | 122 857 € | 111 460 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 356 € | 13 417 € | 11 065 € | 25 180 € | 15 431 € | 12 481 € | 8454 € |
| Pikaajalised kohustised | 29 214 € | 22 193 € | 3144 € | 7110 € | 7661 € | 5900 € | 6717 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,7 % | 80,0 % | 90,4 % | 81,3 % | 84,6 % | 87,0 % | 88,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,7 % | 8,5 % | -4,0 % | 7,3 % | 3,2 % | 10,9 % | 19,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.