Registrikaart · Äriregistri kanne 11530474
Silentum OÜ
- Registrikood11530474
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025126 637 €
- KMKR numberEE101275488
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Silentum OÜ
- Registrikood
- 11530474
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.08.2008
- KMKR number
- EE101275488
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Tervise tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 126 637 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 7757 € → 126 637 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtsilentum.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82201 | Kõnekeskuste tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kõnekeskuste tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 126 637 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kõnekeskuste tegevus EMTAK 2025 | 126 637 € |
| 2024 | Kõnekeskuste tegevus EMTAK 2025 | 7757 € |
| 2023 | Kõnekeskuste tegevus EMTAK 2008 | 12 486 € |
| 2022 | Kõnekeskuste tegevus EMTAK 2008 | 9037 € |
| 2021 | Kõnekeskuste tegevus EMTAK 2008 | 8948 € |
| 2020 | Kõnekeskuste tegevus EMTAK 2008 | 14 020 € |
| 2019 | Kõnekeskuste tegevus EMTAK 2008 | 12 139 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 637 € | 7757 € | 12 486 € | 9037 € | 8948 € | 14 020 € | 12 139 € |
| Ärikasum enne makse | 114 135 € | 44 874 € | 2336 € | 5386 € | −1975 € | 3079 € | 1449 € |
| Aruandeaasta kasum | 114 135 € | 44 874 € | 2336 € | 5386 € | −1975 € | 3079 € | 1449 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 783 € | 8824 € | 9393 € | 9393 € | 8610 € |
| Varad kokku | 825 996 € | 641 856 € | 611 026 € | 608 792 € | 605 872 € | 606 964 € | 603 885 € |
| sh käibevarad | 84 540 € | 1856 € | 6026 € | 3792 € | 5872 € | 6964 € | 3885 € |
| sh raha | 4272 € | 1856 € | 1806 € | 3792 € | 5872 € | 1234 € | 3885 € |
| Omakapital | 755 996 € | 641 856 € | 384 987 € | 382 651 € | 379 614 € | 381 589 € | 378 510 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 116 € | 10 116 € | 10 116 € | 10 116 € | 10 116 € | 10 116 € | 10 116 € |
| Lühiajalised kohustised | 70 000 € | 0,00 € | 226 039 € | 226 141 € | 226 258 € | 225 375 € | 225 375 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,5 % | 100,0 % | 63,0 % | 62,9 % | 62,7 % | 62,9 % | 62,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 90,1 % | 578,5 % | 18,7 % | 59,6 % | -22,1 % | 22,0 % | 11,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.