Registrikaart · Äriregistri kanne 11532483
Scuffham Amps OÜ
- Registrikood11532483
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202566 234 €
- KMKR numberEE101299710
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Scuffham Amps OÜ
- Registrikood
- 11532483
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.09.2008
- KMKR number
- EE101299710
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Sinilille tee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 66 234 € | +12,4 | |
| Müügitulu muutus | 95 475 € → 66 234 € | -9,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37257494223
- Veebilehtscuffhamamps.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58291 | Muu tarkvara kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 66 234 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 66 234 € |
| 2024 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 95 475 € |
| 2023 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 103 886 € |
| 2022 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 158 619 € |
| 2021 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 167 144 € |
| 2020 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 238 887 € |
| 2019 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 183 766 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 66 234 € | 95 475 € | 103 886 € | 158 619 € | 167 144 € | 238 887 € | 183 766 € |
| Ärikasum enne makse | −30 262 € | −5819 € | 23 650 € | 65 931 € | 83 772 € | 123 228 € | 81 365 € |
| Aruandeaasta kasum | −35 903 € | −9400 € | 14 696 € | 54 536 € | 63 421 € | 106 718 € | 67 528 € |
| Tööjõukulud | 38 819 € | 40 307 € | 40 171 € | 39 900 € | 39 900 € | 39 900 € | 39 000 € |
| Varad kokku | 102 274 € | 156 824 € | 192 901 € | 228 441 € | 243 808 € | 281 028 € | 257 274 € |
| sh käibevarad | 51 009 € | 80 045 € | 101 280 € | 185 379 € | 212 636 € | 245 211 € | 213 858 € |
| sh raha | 37 306 € | 63 724 € | 78 833 € | 163 309 € | 197 804 € | 221 767 € | 186 050 € |
| Omakapital | 98 672 € | 154 575 € | 185 975 € | 226 279 € | 241 744 € | 278 323 € | 251 605 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € |
| Lühiajalised kohustised | 3602 € | 2249 € | 6926 € | 2162 € | 2064 € | 2705 € | 5669 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,5 % | 98,6 % | 96,4 % | 99,1 % | 99,2 % | 99,0 % | 97,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -54,2 % | -9,8 % | 14,1 % | 34,4 % | 37,9 % | 44,7 % | 36,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.