Registrikaart · Äriregistri kanne 11532881
AllClean OÜ
- Registrikood11532881
- Asutatud2008 (18 a)
- Töötajaid 20247
- Müügitulu 2024130 683 €
- KMKR numberEE101251062
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1894 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AllClean OÜ
- Registrikood
- 11532881
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.09.2008
- KMKR number
- EE101251062
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Laki tn 3a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 18 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 130 683 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 154 265 € → 130 683 € | -4,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 1894 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725071378
- Veebilehtallclean.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
| 55203 | Puhkekülad ja puhkelaagrid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2024. aastal 117 483 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 117 483 € |
| 2024 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2025 | 13 200 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 140 104 € |
| 2023 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 13 744 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 417 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 110 011 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 10 336 € |
| 2022 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 2480 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 104 711 € |
| 2021 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 18 900 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 165 783 € |
| 2020 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 44 036 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 167 026 € |
| 2019 | Puhastusvahendite hulgimüük EMTAK 2008 | 107 241 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 7 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 17 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 130 683 € | 154 265 € | 122 827 € | 123 611 € | 209 819 € | 274 267 € |
| Ärikasum enne makse | −43 530 € | 1602 € | 4780 € | −14 223 € | 5486 € | −2143 € |
| Aruandeaasta kasum | −43 530 € | 1602 € | 4780 € | −14 223 € | 5486 € | −2743 € |
| Tööjõukulud | 102 304 € | 99 365 € | 89 572 € | 100 532 € | 155 108 € | 160 425 € |
| Varad kokku | 101 229 € | 110 522 € | 115 882 € | 96 935 € | 113 745 € | 134 687 € |
| sh käibevarad | 78 961 € | 80 230 € | 78 182 € | 78 028 € | 90 711 € | 107 567 € |
| sh raha | 42 911 € | 42 037 € | 42 905 € | 49 413 € | 54 689 € | 61 724 € |
| Omakapital | 36 877 € | 80 407 € | 78 805 € | 74 025 € | 88 248 € | 82 761 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 64 352 € | 30 115 € | 37 077 € | 22 910 € | 25 497 € | 34 886 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 17 040 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 8 | 7 | 11 | 17 | 18 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,4 % | 72,8 % | 68,0 % | 76,4 % | 77,6 % | 61,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -33,3 % | 1,0 % | 3,9 % | -11,5 % | 2,6 % | -1,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 1894 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.