Registrikaart · Äriregistri kanne 11534911
Redcut Grupp OÜ
- Registrikood11534911
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025741 482 €
- KMKR numberEE101319182
- Sellel aadressil on registreeritud 247 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Redcut Grupp OÜ
- Registrikood
- 11534911
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.09.2008
- KMKR number
- EE101319182
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 46
- Aadress kehtib alates
- 10.04.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Estivar OÜ | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 29.04.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Vadim Smoljar | Juhatuse liige | 17.09.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Vadim Smoljar | otsene osalus | 26.09.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 741 482 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 680 613 € → 741 482 € | +2,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725048580
- Telefon+3726730822
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47551 | Mööbli ja valgustite jaemüük | Põhitegevusala |
| 52101 | Kaubaladude töö |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mööbli ja valgustite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 735 628 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööbli ja valgustite jaemüük EMTAK 2025 | 735 628 € |
| 2025 | Kaubaladude töö EMTAK 2025 | 5854 € |
| 2024 | Mööbli ja valgustite jaemüük EMTAK 2025 | 658 909 € |
| 2024 | Kaubaladude töö EMTAK 2025 | 21 704 € |
| 2023 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 753 828 € |
| 2023 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 12 500 € |
| 2022 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 938 790 € |
| 2022 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 13 575 € |
| 2021 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 993 341 € |
| 2021 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2020 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 740 713 € |
| 2020 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 8947 € |
| 2019 | Mööbli ja valgustite jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 364 942 € |
| 2019 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 19 630 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 31 335 € ehk 5 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 649 278 € |
| Ungari | 25 190 € |
| Soome | 4294 € |
| Läti | 1851 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 741 482 € | 680 613 € | 766 328 € | 952 365 € | 999 341 € | 749 660 € | 384 572 € |
| Ärikasum | 4318 € | 337 € | 465 € | 80,00 € | 175 € | 584 € | 16,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4318 € | 337 € | 465 € | 80,00 € | 175 € | 584 € | 17,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 4318 € | 337 € | 465 € | 80,00 € | 175 € | 584 € | 17,00 € |
| Tööjõukulud | 59 369 € | 66 370 € | 87 330 € | 102 847 € | 83 420 € | 83 255 € | 34 522 € |
| Põhivarade kulum | 382 € | 382 € | 382 € | 382 € | 382 € | 697 € | 3024 € |
| Varad kokku | 151 787 € | 285 573 € | 266 472 € | 246 301 € | 260 596 € | 238 892 € | 155 311 € |
| sh käibevarad | 108 245 € | 241 649 € | 222 166 € | 201 613 € | 215 527 € | 193 441 € | 149 195 € |
| sh põhivarad | 43 542 € | 43 924 € | 44 306 € | 44 688 € | 45 069 € | 45 451 € | 6116 € |
| sh raha | 7361 € | 15 204 € | 13 750 € | 12 538 € | 22 224 € | 11 097 € | 9277 € |
| Omakapital | 8883 € | 4565 € | 4228 € | 3763 € | 3683 € | 3508 € | 2924 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1753 € | 1416 € | 951 € | 871 € | 696 € | 112 € | 95,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 142 904 € | 277 328 € | 258 564 € | 238 858 € | 253 233 € | 231 704 € | 146 707 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 3680 € | 3680 € | 3680 € | 3680 € | 3680 € | 5680 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 4700 € | 719 € | 847 € | 462 € | 557 € | 1281 € | 3040 € |
| Aruanne esitatud | 19.06.2026 | 02.06.2025 | 04.06.2024 | 14.06.2023 | 13.06.2022 | 15.06.2021 | 07.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,9 % | 1,6 % | 1,6 % | 1,5 % | 1,4 % | 1,5 % | 1,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 0,0 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,1 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.