Registrikaart · Äriregistri kanne 11543117
Leifberg OÜ
- Registrikood11543117
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
- Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Leifberg OÜ
- Registrikood
- 11543117
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.09.2008
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
- Aadress kehtib alates
- 27.02.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aljona Valdmann | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 17.07.2025 |
| Kristjan Valdmann | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 06.08.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Valdmann | Juhatuse liige | 04.07.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aljona Dõmovitš | otsene osalus | 20.10.2018 |
| Kristjan Valdmann | otsene osalus | 13.01.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 500 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 350 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedKogu 500 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 500 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | — | 0,00 € | 500 € | 350 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −33 339 € | 4289 € | −100 808 € | −60 796 € | −50 444 € | −162 146 € | 15 425 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 128 589 € | 1 016 907 € | 503 101 € | 546 736 € | 94 815 € | −130 186 € | 37 867 € |
| Aruandeaasta kasum | 128 589 € | 1 016 907 € | 503 101 € | 511 030 € | 94 815 € | −134 333 € | −14 517 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 30 015 € | 40 020 € | 40 020 € | 21 623 € | 19 950 € | 19 950 € |
| Põhivarade kulum | 20 762 € | 20 914 € | 18 957 € | 21 758 € | 17 519 € | 6176 € | 609 € |
| Varad kokku | 1 495 539 € | 1 506 910 € | 1 055 410 € | 691 788 € | 1 454 786 € | 1 347 438 € | 1 537 591 € |
| sh käibevarad | 47 168 € | 79 427 € | 122 820 € | 342 755 € | 444 115 € | 250 550 € | 181 801 € |
| sh põhivarad | 1 448 371 € | 1 427 483 € | 932 590 € | 349 033 € | 1 010 671 € | 1 096 888 € | 1 355 790 € |
| sh raha | 26 839 € | 56 503 € | 119 681 € | 263 691 € | 366 079 € | 171 266 € | 123 300 € |
| Omakapital | 1 253 138 € | 1 124 549 € | 625 533 € | 513 842 € | 659 345 € | 764 530 € | 950 863 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 121 737 € | 104 830 € | 119 620 € | 0,00 € | 561 718 € | 896 051 € | 962 568 € |
| Lühiajalised kohustised | 242 401 € | 382 361 € | 154 877 € | 2946 € | 195 441 € | 32 908 € | 586 728 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 275 000 € | 175 000 € | 600 000 € | 550 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −12 577 € | 25 203 € | −81 851 € | −39 038 € | −32 925 € | −155 970 € | 16 034 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 28.06.2025 | 28.06.2024 | 26.06.2023 | 27.06.2022 | 04.08.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,8 % | 74,6 % | 59,3 % | 74,3 % | 45,3 % | 56,7 % | 61,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | 18 963,0 % | −38 380,9 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.