Registrikaart · Äriregistri kanne 11543884
ATLM Group OÜ
- Registrikood11543884
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025190 982 €
- KMKR numberEE101257008
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ATLM Group OÜ
- Registrikood
- 11543884
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.10.2008
- KMKR number
- EE101257008
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Valguse tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 190 982 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 169 789 € → 190 982 € | +3,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725157560
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71121 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 190 307 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 190 307 € |
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 675 € |
| 2024 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2025 | 165 662 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 4127 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 151 406 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 149 421 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 178 542 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 132 779 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 128 542 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 190 982 € | 169 789 € | 151 406 € | 149 421 € | 178 542 € | 132 779 € | 128 542 € |
| Ärikasum enne makse | 21 354 € | 34 171 € | 26 774 € | 36 282 € | 71 115 € | 65 123 € | 39 056 € |
| Aruandeaasta kasum | 21 354 € | 34 171 € | 26 774 € | 36 282 € | 71 115 € | 65 123 € | 39 056 € |
| Tööjõukulud | 35 309 € | 27 065 € | 23 942 € | 20 819 € | 20 646 € | 19 258 € | 18 084 € |
| Varad kokku | 242 207 € | 277 877 € | 276 946 € | 247 988 € | 227 636 € | 181 118 € | 142 582 € |
| sh käibevarad | 61 642 € | 99 312 € | 145 381 € | 119 174 € | 114 307 € | 91 907 € | 67 971 € |
| sh raha | 45 725 € | 63 698 € | 78 483 € | 104 106 € | 84 726 € | 79 241 € | 54 244 € |
| Omakapital | 231 353 € | 269 999 € | 271 828 € | 245 054 € | 220 772 € | 173 657 € | 120 534 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 854 € | 7878 € | 5118 € | 2934 € | 6864 € | 7461 € | 22 048 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 97,2 % | 98,2 % | 98,8 % | 97,0 % | 95,9 % | 84,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,2 % | 20,1 % | 17,7 % | 24,3 % | 39,8 % | 49,0 % | 30,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.