Merkuur OÜ
- Registrikood11544602
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20243
- Müügitulu 2024138 722 €
- KMKR numberEE101258162
Üldandmed
- Ärinimi
- Merkuur OÜ
- Registrikood
- 11544602
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.10.2008
- KMKR number
- EE101258162
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Ihasalu küla, Prii tee 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 138 722 € | +15,4 |
| Müügitulu muutus | 221 398 € → 138 722 € | -11,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253039287
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85593 | Loodus-, täppisteaduste ja tehnoloogia õpe | Põhitegevusala |
| 4664 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Loodus-, täppisteaduste ja tehnoloogia õpe teenis ettevõte 2024. aastal 84 410 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Loodus-, täppisteaduste ja tehnoloogia õpe EMTAK 2025 | 84 410 € |
| 2024 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 54 312 € |
| 2023 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 122 204 € |
| 2023 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 72 095 € |
| 2023 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2008 | 27 099 € |
| 2022 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 78 937 € |
| 2022 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 48 896 € |
| 2022 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2008 | 1,00 € |
| 2021 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 69 469 € |
| 2021 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 63 216 € |
| 2021 | Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine EMTAK 2008 | 1,00 € |
| 2020 | Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008 | 40 580 € |
| 2020 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 16 900 € |
| 2019 | Haridust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 34 474 € |
| 2019 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 5510 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 140 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 138 722 € | 221 398 € | 127 834 € | 132 686 € | 57 480 € | 40 124 € |
| Ärikasum enne makse | −18 781 € | 417 € | 7055 € | 17 396 € | 57,00 € | −12 589 € |
| Aruandeaasta kasum | −18 781 € | 417 € | 7055 € | 17 396 € | 57,00 € | −12 589 € |
| Tööjõukulud | 71 910 € | 90 352 € | 65 237 € | 44 780 € | 17 597 € | 19 924 € |
| Varad kokku | 42 121 € | 55 855 € | 49 551 € | 56 555 € | 31 848 € | 16 414 € |
| sh käibevarad | 10 779 € | 24 873 € | 43 551 € | 41 945 € | 21 578 € | 2984 € |
| sh raha | 4708 € | 7224 € | 4695 € | 24 953 € | 7333 € | 840 € |
| Omakapital | 7100 € | 25 755 € | 26 182 € | 19 328 € | 2782 € | 2725 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 021 € | 30 100 € | 23 369 € | 37 227 € | 29 066 € | 13 689 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,9 % | 46,1 % | 52,8 % | 34,2 % | 8,7 % | 16,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -13,5 % | 0,2 % | 5,5 % | 13,1 % | 0,1 % | -31,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.