Registrikaart · Äriregistri kanne 11545731
Tomentum OÜ
- Registrikood11545731
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202475 919 €
- KMKR numberEE101418711
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 333 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tomentum OÜ
- Registrikood
- 11545731
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.10.2008
- KMKR number
- EE101418711
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Põlva maakond, Põlva vald, Ibaste küla, Aida
- Aadress kehtib alates
- 25.01.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Raido Vilt | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 25.01.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Raido Vilt | Juhatuse liige | 25.01.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Raido Vilt | otsene osalus | 25.01.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 75 919 € | +12,9 | |
| Müügitulu muutus | 71 597 € → 75 919 € | +1,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 333 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725067843
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25119 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | |
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 52 174 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 52 174 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 17 425 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 6320 € |
| 2023 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 44 595 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 19 472 € |
| 2023 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 7530 € |
| 2022 | Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 78 345 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 26 487 € |
| 2022 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 8342 € |
| 2021 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 65 300 € |
| 2020 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 5300 € |
| 2019 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 10 020 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 81 756 € | 74 388 € | 117 568 € | 69 754 € | 5335 € | 10 733 € |
| Ärikasum | −190 € | 452 € | −1327 € | 4552 € | 448 € | −118 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −190 € | 452 € | −1327 € | 4552 € | 448 € | −118 € |
| Aruandeaasta kasum | −190 € | 452 € | −1327 € | 4552 € | 448 € | −118 € |
| Tööjõukulud | 517 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 1747 € | 271 € | 271 € | 160 € | 120 € | 2000 € |
| Varad kokku | 10 054 € | 10 540 € | 10 789 € | 9717 € | 2700 € | 3703 € |
| sh käibevarad | 2670 € | 1409 € | 2037 € | 4029 € | 127 € | 457 € |
| sh põhivarad | 7384 € | 9131 € | 8752 € | 5688 € | 2573 € | 3246 € |
| sh raha | 549 € | 153 € | 91,00 € | 2469 € | — | — |
| Omakapital | 8518 € | 8708 € | 8256 € | 9583 € | 2677 € | 3636 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6152 € | 5700 € | 7027 € | 2475 € | 2027 € | 2145 € |
| Lühiajalised kohustised | 1536 € | 1832 € | 2533 € | 134 € | 23,00 € | 67,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 1557 € | 723 € | −1056 € | 4712 € | 568 € | 1882 € |
| Aruanne esitatud | 08.02.2026 | 25.06.2024 | 24.01.2024 | 23.03.2022 | 04.07.2021 | 04.07.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,7 % | 82,6 % | 76,5 % | 98,6 % | 99,1 % | 98,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,2 % | 0,6 % | −1,1 % | 6,5 % | 8,4 % | −1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 333 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.