S-Arms OÜ
- Registrikood11546085
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025130 289 €
- KMKR numberEE101436560
Üldandmed
- Ärinimi
- S-Arms OÜ
- Registrikood
- 11546085
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.10.2008
- KMKR number
- EE101436560
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Merimetsa tn 60
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
65/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 130 289 € | +15,1 |
| Müügitulu muutus | 110 759 € → 130 289 € | +5,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3727122035
- Veebileht s-arms.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93211 | Lõbustus- ja teemaparkide tegevus | Põhitegevusala |
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Lõbustus- ja teemaparkide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 95 358 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lõbustus- ja teemaparkide tegevus EMTAK 2025 | 95 358 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 17 239 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 13 586 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 4106 € |
| 2024 | Lõbustus- ja teemaparkide tegevus EMTAK 2025 | 82 681 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 13 015 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 12 726 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 2337 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 75 995 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 32 508 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 062 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2609 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 60 758 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 38 558 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 27 823 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 11 870 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 42 161 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5813 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 4648 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 50 812 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 4472 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1032 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 61 090 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 7948 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1407 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 130 289 € | 110 759 € | 126 174 € | 139 009 € | 52 622 € | 56 316 € | 70 445 € |
| Ärikasum enne makse | 2137 € | 2406 € | −880 € | 28 909 € | 10 058 € | −9690 € | 2737 € |
| Aruandeaasta kasum | 2137 € | 2406 € | −880 € | 28 909 € | 10 058 € | −9690 € | 2737 € |
| Tööjõukulud | 4810 € | 4264 € | 7658 € | 6984 € | 5876 € | 8838 € | 9029 € |
| Varad kokku | 43 218 € | 54 407 € | 62 214 € | 45 347 € | 27 490 € | 25 228 € | 16 174 € |
| sh käibevarad | 29 698 € | 36 154 € | 44 613 € | 33 468 € | 25 995 € | 22 676 € | 11 857 € |
| sh raha | 1592 € | 5201 € | 556 € | 4823 € | 8497 € | 7404 € | 1919 € |
| Omakapital | 6755 € | 4618 € | 2212 € | 3092 € | −25 817 € | −35 875 € | −26 185 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 463 € | 49 789 € | 60 002 € | 42 255 € | 53 307 € | 61 103 € | 42 359 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,6 % | 8,5 % | 3,6 % | 6,8 % | -93,9 % | -142,2 % | -161,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | 2,2 % | -0,7 % | 20,8 % | 19,1 % | -17,2 % | 3,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.