RMP.abi OÜ
- Registrikood11546191
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20252615 €
Üldandmed
- Ärinimi
- RMP.abi OÜ
- Registrikood
- 11546191
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.10.2008
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 170-22
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
43/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2615 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 2800 € → 2615 € | -2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725160523
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 2615 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 2615 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 2800 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 2375 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 2530 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 4750 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 5740 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 7575 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2615 € | 2800 € | 2375 € | 2530 € | 4750 € | 5740 € | 7575 € |
| Ärikasum enne makse | 762 € | 93,00 € | −705 € | −1098 € | 2285 € | 3212 € | 4234 € |
| Aruandeaasta kasum | −84,00 € | 93,00 € | −705 € | −1098 € | 2285 € | 2479 € | 3484 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 2007 € | 2007 € | 2676 € | 0,00 € | 2141 € | 2007 € |
| Varad kokku | 9211 € | 12 295 € | 12 202 € | 12 907 € | 14 005 € | 11 720 € | 12 241 € |
| sh käibevarad | 9211 € | 12 295 € | 12 202 € | 12 907 € | 14 005 € | 11 720 € | 12 241 € |
| sh raha | 8911 € | 12 295 € | 12 202 € | 12 707 € | 14 005 € | 11 720 € | 12 241 € |
| Omakapital | 9211 € | 12 295 € | 12 202 € | 12 907 € | 14 005 € | 11 720 € | 12 241 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -3,2 % | 3,3 % | -29,7 % | -43,4 % | 48,1 % | 43,2 % | 46,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.