Registrikaart · Äriregistri kanne 11547285
AK Steelbending OÜ
- Registrikood11547285
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025692 055 €
- KMKR numberEE101271424
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AK Steelbending OÜ
- Registrikood
- 11547285
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.10.2008
- KMKR number
- EE101271424
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Kohila vald, Aespa alevik, Aedmaasika tn 12
- Aadress kehtib alates
- 04.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Arko Kidra | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arko Kidra | Juhatuse liige | 23.12.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Arko Kidra | otsene osalus | 13.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 692 055 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 488 984 € → 692 055 € | +12,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255615196
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 692 055 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 692 055 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 488 984 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 234 169 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 164 786 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 69 526 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 107 750 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 68 471 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 692 055 € | 488 984 € | 234 169 € | 164 786 € | 69 526 € | 107 750 € | 68 471 € |
| Ärikasum | 122 146 € | −4005 € | 79 188 € | 5280 € | 15 078 € | 7820 € | −6971 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 122 146 € | −4005 € | 79 188 € | 5280 € | 15 078 € | 7820 € | −6971 € |
| Aruandeaasta kasum | 122 146 € | −4005 € | 79 188 € | 5280 € | 15 078 € | 7820 € | −6971 € |
| Tööjõukulud | 7632 € | 3729 € | 5784 € | 0,00 € | 0,00 € | 905 € | 869 € |
| Põhivarade kulum | 7950 € | 8256 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 834 796 € | 555 347 € | 353 961 € | 216 681 € | 132 011 € | 148 785 € | 108 233 € |
| sh käibevarad | 834 796 € | 555 347 € | 353 961 € | 216 681 € | 132 011 € | 148 785 € | 108 233 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 276 687 € | 154 541 € | 158 547 € | 79 359 € | 74 073 € | 58 994 € | 51 174 € |
| Omakapital | 264 546 € | 139 844 € | 141 293 € | 59 549 € | 51 713 € | 34 079 € | 23 703 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 139 844 € | 141 293 € | 59 549 € | 51 713 € | 34 079 € | 23 703 € | 28 118 € |
| Lühiajalised kohustised | 570 250 € | 415 503 € | 212 668 € | 157 132 € | 80 298 € | 114 706 € | 84 530 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 130 096 € | 4251 € | 79 188 € | 5280 € | 15 078 € | 7820 € | −6971 € |
| Aruanne esitatud | 17.06.2026 | 20.06.2025 | 23.06.2024 | 25.06.2023 | 22.06.2022 | 13.06.2021 | 16.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,7 % | 25,2 % | 39,9 % | 27,5 % | 39,2 % | 22,9 % | 21,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,6 % | −0,8 % | 33,8 % | 3,2 % | 21,7 % | 7,3 % | −10,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.