Registrikaart · Äriregistri kanne 11547606
Eesti Katused OÜ
- Registrikood11547606
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202550 907 €
- KMKR numberEE101307738
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Eesti Katused OÜ
- Registrikood
- 11547606
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.10.2008
- KMKR number
- EE101307738
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Tartu mnt 98
- Aadress kehtib alates
- 04.03.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Koit Küla | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Koit Küla | Juhatuse liige | 20.10.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Koit Küla | otsene osalus | 16.02.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 50 907 € | +11,4 | |
| Müügitulu muutus | 32 276 € → 50 907 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehteestikatused.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43911 | Müüritööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Müüritööd teenis ettevõte 2025. aastal 50 907 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Müüritööd EMTAK 2025 | 50 907 € |
| 2024 | Müüritööd EMTAK 2025 | 32 276 € |
| 2023 | Müüritööd EMTAK 2008 | 42 522 € |
| 2022 | Müüritööd EMTAK 2008 | 73 562 € |
| 2021 | Müüritööd EMTAK 2008 | 21 013 € |
| 2020 | Müüritööd EMTAK 2008 | 37 277 € |
| 2019 | Müüritööd EMTAK 2008 | 36 415 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 12.06.2017 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 907 € | 32 276 € | 42 522 € | 73 562 € | 21 013 € | 37 277 € | 36 415 € |
| Ärikasum | −1414 € | −537 € | 3894 € | 3025 € | −5729 € | −253 € | 2808 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1414 € | −537 € | 3974 € | 3025 € | −5729 € | −253 € | 2808 € |
| Aruandeaasta kasum | −1414 € | −537 € | 3974 € | 3025 € | −5729 € | −253 € | 2808 € |
| Tööjõukulud | 1577 € | 1633 € | 1231 € | 4080 € | 2086 € | 5582 € | 4897 € |
| Varad kokku | 122 135 € | 115 583 € | 114 487 € | 102 653 € | 99 269 € | 110 309 € | 101 083 € |
| sh käibevarad | 120 853 € | 113 867 € | 112 106 € | 99 460 € | 95 965 € | 107 360 € | 99 202 € |
| sh põhivarad | 1282 € | 1716 € | 2381 € | 3193 € | 3304 € | 2949 € | 1881 € |
| sh raha | 3356 € | 501 € | 903 € | 4078 € | 4598 € | 15 341 € | 20 850 € |
| Omakapital | 35 747 € | 37 161 € | 37 698 € | 33 724 € | 30 699 € | 36 428 € | 36 681 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 34 350 € | 34 887 € | 30 913 € | 27 888 € | 33 617 € | 33 870 € | 31 062 € |
| Lühiajalised kohustised | 86 388 € | 78 422 € | 76 789 € | 68 929 € | 68 570 € | 73 881 € | 64 402 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 29.05.2025 | 15.07.2024 | 24.08.2023 | 21.11.2022 | 25.08.2021 | 21.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,3 % | 32,2 % | 32,9 % | 32,9 % | 30,9 % | 33,0 % | 36,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −2,8 % | −1,7 % | 9,3 % | 4,1 % | −27,3 % | −0,7 % | 7,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.