Registrikaart · Äriregistri kanne 11549456
Tandem Group OÜ
- Registrikood11549456
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025325 053 €
- KMKR numberEE101262093
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tandem Group OÜ
- Registrikood
- 11549456
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.10.2008
- KMKR number
- EE101262093
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Ümera tn 24-42
- Aadress kehtib alates
- 27.12.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Roman Konstantinov | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Roman Konstantinov | Juhatuse liige | 28.10.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Roman Konstantinov | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 26.12.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 325 053 € | +18,8 | |
| Müügitulu muutus | 235 731 € → 325 053 € | +11,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37256918358
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 31001 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mööbli (v.a madratsite) tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 325 053 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine EMTAK 2025 | 325 053 € |
| 2024 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine EMTAK 2025 | 235 731 € |
| 2023 | Mujal liigitamata mööbli tootmine EMTAK 2008 | 166 684 € |
| 2022 | Mujal liigitamata mööbli tootmine EMTAK 2008 | 168 877 € |
| 2021 | Mujal liigitamata mööbli tootmine EMTAK 2008 | 105 095 € |
| 2020 | Mujal liigitamata mööbli tootmine EMTAK 2008 | 53 043 € |
| 2019 | Mujal liigitamata mööbli tootmine EMTAK 2008 | 111 361 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 325 053 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 325 053 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 325 053 € | 235 731 € | 166 684 € | 168 877 € | 105 095 € | 53 043 € | 111 361 € |
| Ärikasum | 90 146 € | 50 214 € | 4232 € | 9215 € | 598 € | −1779 € | 3346 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 90 152 € | 50 217 € | 4241 € | 9215 € | 598 € | −1779 € | 3346 € |
| Aruandeaasta kasum | 90 152 € | 50 217 € | 4241 € | 9215 € | 598 € | −1779 € | 3346 € |
| Tööjõukulud | 61 794 € | 60 253 € | 54 752 € | 48 591 € | 29 885 € | 22 174 € | 41 098 € |
| Põhivarade kulum | 3858 € | 3899 € | 2314 € | 3686 € | 4539 € | 4481 € | 4711 € |
| Varad kokku | 201 928 € | 107 213 € | 58 555 € | 51 094 € | 25 727 € | 18 397 € | 15 743 € |
| sh käibevarad | 182 880 € | 95 562 € | 48 100 € | 46 923 € | 17 869 € | 7083 € | 3748 € |
| sh põhivarad | 19 048 € | 11 651 € | 10 455 € | 4171 € | 7858 € | 11 314 € | 11 995 € |
| sh raha | 46 071 € | 68 103 € | 7841 € | 20 010 € | 8459 € | 1204 € | 100 € |
| Omakapital | 158 008 € | 67 856 € | 17 639 € | 13 398 € | 4183 € | 3585 € | 5364 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 65 044 € | 14 827 € | 10 586 € | 1371 € | 773 € | 2552 € | −794 € |
| Lühiajalised kohustised | 43 920 € | 39 357 € | 40 916 € | 37 696 € | 21 544 € | 14 812 € | 10 379 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 94 004 € | 54 113 € | 6546 € | 12 901 € | 5137 € | 2702 € | 8057 € |
| Aruanne esitatud | 14.07.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 26.06.2022 | 06.07.2021 | 01.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,2 % | 63,3 % | 30,1 % | 26,2 % | 16,3 % | 19,5 % | 34,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,7 % | 21,3 % | 2,5 % | 5,5 % | 0,6 % | −3,4 % | 3,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.