Registrikaart · Äriregistri kanne 11553446
M.R.Partners OÜ
- Registrikood11553446
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254377 €
- KMKR numberEE101270784
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- M.R.Partners OÜ
- Registrikood
- 11553446
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.2008
- KMKR number
- EE101270784
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 9/3-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4377 € | +1,5 | |
| Müügitulu muutus | 83 629 € → 4377 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725033020
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 4377 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4377 € |
| 2024 | Laadungikäitlus EMTAK 2025 | 75 455 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8174 € |
| 2023 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 322 160 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6125 € |
| 2022 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 326 505 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7650 € |
| 2021 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 289 082 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2020 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 362 617 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4600 € |
| 2019 | Laadungikäitlus EMTAK 2008 | 364 682 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4377 € | 83 629 € | 328 285 € | 334 155 € | 295 082 € | 367 217 € | 364 682 € |
| Ärikasum enne makse | 28 693 € | 299 281 € | 84 192 € | 106 336 € | 82 904 € | 90 275 € | 102 019 € |
| Aruandeaasta kasum | 28 693 € | 220 647 € | 78 436 € | 92 228 € | 82 904 € | 90 275 € | 95 216 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 28 132 € | 65 035 € | 63 358 € | 68 961 € | 74 146 € | 74 339 € |
| Varad kokku | 1 142 019 € | 1 114 072 € | 1 239 426 € | 1 202 001 € | 1 156 689 € | 1 077 423 € | 995 591 € |
| sh käibevarad | 924 731 € | 890 750 € | 975 823 € | 1 037 250 € | 967 923 € | 931 963 € | 837 848 € |
| sh raha | 800 344 € | 868 474 € | 910 724 € | 940 104 € | 861 092 € | 832 135 € | 739 015 € |
| Omakapital | 1 141 955 € | 1 113 261 € | 1 217 614 € | 1 169 178 € | 1 136 950 € | 1 054 046 € | 963 771 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 64,00 € | 811 € | 21 812 € | 32 823 € | 19 739 € | 23 377 € | 31 820 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,9 % | 98,2 % | 97,3 % | 98,3 % | 97,8 % | 96,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 655,5 % | 263,8 % | 23,9 % | 27,6 % | 28,1 % | 24,6 % | 26,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.