Registrikaart · Äriregistri kanne 11554718
Grandmet OÜ
- Registrikood11554718
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 202411
- Müügitulu 202418 024 909 €
- KMKR numberEE101277392
- Sellel aadressil on registreeritud 34 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Grandmet OÜ
- Registrikood
- 11554718
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.11.2008
- KMKR number
- EE101277392
- Osa- või aktsiakapital
- 32 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Fosforiidi tn 4
- Aadress kehtib alates
- 30.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 | |
| Müügitulu | 18 024 909 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 18 472 066 € → 18 024 909 € | -0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37254544533
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAKAllikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine teenis ettevõte 2024. aastal 17 586 900 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2025 | 17 586 900 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 277 750 € |
| 2024 | Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu EMTAK 2025 | 129 391 € |
| 2024 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 30 868 € |
| 2023 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 18 136 493 € |
| 2023 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 248 713 € |
| 2023 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 86 860 € |
| 2022 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 20 701 034 € |
| 2022 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 133 781 € |
| 2022 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 123 665 € |
| 2021 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 18 566 953 € |
| 2021 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 199 860 € |
| 2021 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 149 071 € |
| 2020 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 10 345 100 € |
| 2020 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 278 865 € |
| 2020 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 185 644 € |
| 2019 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 6 344 724 € |
| 2019 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 206 086 € |
| 2019 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 110 261 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 11 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 12 |
| 2019 | 12 |
| 2018 | 12 |
| 2017 | 14 |
| 2016 | 14 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 024 909 € | 18 472 066 € | 20 958 480 € | 18 915 884 € | 10 809 609 € | 6 661 071 € |
| Ärikasum | 312 283 € | 170 037 € | −31 683 € | 439 717 € | 741 160 € | 225 199 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 278 563 € | 140 316 € | −82 178 € | 362 910 € | 665 935 € | 183 924 € |
| Aruandeaasta kasum | 278 563 € | 135 316 € | −82 178 € | 362 910 € | 665 935 € | 183 924 € |
| Tööjõukulud | 334 115 € | 235 246 € | 222 626 € | 214 879 € | 138 023 € | 240 214 € |
| Põhivarade kulum | 76 169 € | 89 692 € | 117 691 € | 90 502 € | 85 178 € | 14 420 € |
| Varad kokku | 3 548 039 € | 2 747 858 € | 2 574 301 € | 2 334 573 € | 2 313 155 € | 1 447 972 € |
| sh käibevarad | 3 375 025 € | 2 551 628 € | 2 347 991 € | 2 147 672 € | 2 045 822 € | 1 179 765 € |
| sh põhivarad | 173 014 € | 196 230 € | 226 310 € | 186 901 € | 267 333 € | 268 207 € |
| sh raha | 180 337 € | 77 799 € | 161 536 € | 81 802 € | 37 363 € | 4501 € |
| Omakapital | 2 063 529 € | 1 784 966 € | 1 669 650 € | 1 751 825 € | 1 388 915 € | 722 980 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 32 700 € | 32 700 € | 32 700 € | 32 700 € | 32 700 € | 32 700 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 752 010 € | 1 616 694 € | 1 718 872 € | 1 355 959 € | 690 024 € | 506 100 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 484 510 € | 962 892 € | 904 651 € | 582 748 € | 924 240 € | 724 992 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 11 | 10 | 12 | 12 | 12 |
| Ärikasum enne kulumit | 388 452 € | 259 729 € | 86 008 € | 530 219 € | 826 338 € | 239 619 € |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,2 % | 65,0 % | 64,9 % | 75,0 % | 60,0 % | 49,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 0,7 % | −0,4 % | 1,9 % | 6,2 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.