Registrikaart · Äriregistri kanne 11559160
Estmak Capital OÜ
- Registrikood11559160
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20250,00 €
- KMKR numberEE102050505
- Sellel aadressil on registreeritud 63 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Estmak Capital OÜ
- Registrikood
- 11559160
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.12.2008
- KMKR number
- EE102050505
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kai tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64211 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — |
| Ärikasum enne makse | −493 592 € | −22 488 489 € | — | — | 3 762 129 € | 1 938 847 € | 811 210 € |
| Aruandeaasta kasum | −493 592 € | −22 672 449 € | — | — | 3 762 129 € | 1 938 847 € | 811 210 € |
| Tööjõukulud | 30 692 € | 29 925 € | — | — | 29 925 € | 2494 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 16 039 127 € | 12 610 734 € | 36 051 327 € | 28 669 483 € | 17 923 119 € | 13 209 763 € | 7 828 242 € |
| sh käibevarad | 52 502 € | 276 560 € | — | — | 1 734 210 € | 2 648 088 € | 563 139 € |
| sh raha | 922 € | 46 913 € | — | — | 1 006 982 € | 2 335 834 € | 2095 € |
| Omakapital | −1 692 259 € | −1 198 667 € | — | — | 11 902 044 € | 8 139 907 € | 6 025 865 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 1 000 000 € | 1 000 000 € | — | — | 420 000 € | 420 000 € | 420 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 93 033 € | 121 191 € | — | — | 21 492 € | 1 063 334 € | 517 052 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 638 353 € | 13 688 210 € | — | — | 5 999 583 € | 4 006 522 € | 1 285 325 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | −10,6 % | −9,5 % | — | — | 66,4 % | 61,6 % | 77,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.