Registrikaart · Äriregistri kanne 11560446
Privak OÜ
- Registrikood11560446
- Asutatud2008 (17 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 227 914 €
- KMKR numberEE101272397
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Privak OÜ
- Registrikood
- 11560446
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.12.2008
- KMKR number
- EE101272397
- Aadress
- Harju maakond, Maardu linn, Vana-Narva mnt 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 1 227 914 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 328 971 € → 1 227 914 € | -2,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725218028
- Mobiil+3725655020
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47711 | Rõivaste jaemüük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Rõivaste jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 202 164 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2025 | 1 202 164 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 25 750 € |
| 2024 | Rõivaste jaemüük EMTAK 2025 | 1 297 745 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 31 226 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 1 218 072 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 28 313 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 1 274 289 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 108 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 1 312 259 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7126 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 672 449 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5319 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 483 371 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 227 914 € | 1 328 971 € | 1 246 385 € | 1 298 397 € | 1 319 385 € | 677 769 € | 488 771 € |
| Ärikasum enne makse | 229 494 € | 256 157 € | 276 325 € | 358 837 € | 408 162 € | 179 842 € | 93 696 € |
| Aruandeaasta kasum | 229 494 € | 219 573 € | 259 145 € | 326 628 € | 405 662 € | 179 842 € | 93 696 € |
| Tööjõukulud | 56 928 € | 48 738 € | 40 122 € | 35 751 € | 19 184 € | 6384 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 682 390 € | 1 355 875 € | 1 326 725 € | 975 179 € | 794 494 € | 403 559 € | 224 869 € |
| sh käibevarad | 894 888 € | 864 277 € | 820 470 € | 720 723 € | 466 423 € | 300 391 € | 211 029 € |
| sh raha | 206 679 € | 335 263 € | 194 055 € | 143 621 € | 168 022 € | 73 677 € | 31 098 € |
| Omakapital | 1 379 245 € | 1 149 752 € | 1 086 929 € | 923 396 € | 726 768 € | 331 106 € | 151 264 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 123 826 € | 206 123 € | 239 796 € | 51 783 € | 67 726 € | 72 453 € | 73 605 € |
| Pikaajalised kohustised | 179 319 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,0 % | 84,8 % | 81,9 % | 94,7 % | 91,5 % | 82,0 % | 67,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,7 % | 16,5 % | 20,8 % | 25,2 % | 30,7 % | 26,5 % | 19,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.