Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11565596

Osaühing RADA-SN

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11565596
  • Asutatud2009 (17 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025178 515 €
  • KMKR numberEE101429218
  • Sellel aadressil on registreeritud 21 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 15.01.2009Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.01.2009 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing RADA-SN
Registrikood
11565596
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.01.2009
KMKR number
EE101429218
Aadress
Ida-Viru maakond, Narva linn, P. Kerese tn 20

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu178 515 €+16,4
Müügitulu muutus196 295 € → 178 515 €-2,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
85591KeeleõpePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €49 tuh €98 tuh €147 tuh €196 tuh €2019: 58 742 €20192020: 120 456 €20202021: 133 433 €20212022: 149 621 €20222023: 173 361 €20232024: 196 295 €196 295 €20242025: 178 515 €178 515 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Keeleõpe teenis ettevõte 2025. aastal 178 515 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Keeleõpe EMTAK 2025178 515 €
2024Keeleõpe EMTAK 2025196 295 €
2023Keeleõpe EMTAK 2008173 361 €
2022Keeleõpe EMTAK 2008149 621 €
2021Keeleõpe EMTAK 2008133 433 €
2020Keeleõpe EMTAK 2008120 456 €
2019Keeleõpe EMTAK 200858 742 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
024682009: 320092010: 420102011: 420112012: 520122013: 520132014: 220142015: 120152016: 120162017: 120172018: 220182019: 320192020: 720202021: 8820212022: 120222023: 120232024: 320242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20231
20221
20218
20207
20193
20182
20171
20161
20151
20142
20135
20125
20114
20104
20093

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu178 515 €196 295 €173 361 €149 621 €133 433 €120 456 €58 742 €
Ärikasum enne makse54 940 €76 181 €71 900 €55 880 €51 642 €47 347 €19 312 €
Aruandeaasta kasum43 658 €35 856 €69 781 €55 880 €41 938 €47 347 €18 812 €
Tööjõukulud92 858 €90 417 €77 401 €68 671 €56 849 €43 514 €13 947 €
Varad kokku115 684 €90 300 €217 533 €174 952 €161 923 €182 579 €124 405 €
sh käibevarad83 958 €75 866 €217 533 €174 952 €161 923 €182 579 €124 405 €
sh raha65 535 €56 409 €201 290 €142 034 €89 188 €77 742 €39 275 €
Omakapital83 326 €79 668 €208 635 €151 870 €95 990 €93 098 €45 751 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised20 980 €10 632 €8898 €23 082 €65 933 €89 481 €78 654 €
Pikaajalised kohustised11 378 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3311873
Omakapitali osakaal varadest72,0 %88,2 %95,9 %86,8 %59,3 %51,0 %36,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust24,5 %18,3 %40,3 %37,3 %31,4 %39,3 %32,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang