Registrikaart · Äriregistri kanne 11571697
OÜ Orava Puit
- Registrikood11571697
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025510 096 €
- KMKR numberEE101281058
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Orava Puit
- Registrikood
- 11571697
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.02.2009
- KMKR number
- EE101281058
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Marga küla, Kraagi
- Aadress kehtib alates
- 13.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ott Kraak | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ott Kraak | Juhatuse liige | 03.02.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ott Kraak | otsene osalus | 17.01.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 510 096 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 482 821 € → 510 096 € | +1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725034213
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16111 | Puidu saagimine ja hööveldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu saagimine ja hööveldamine teenis ettevõte 2025. aastal 510 096 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 510 096 € |
| 2024 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 482 821 € |
| 2023 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 500 939 € |
| 2022 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 912 931 € |
| 2021 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 756 019 € |
| 2020 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 500 187 € |
| 2019 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 618 802 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 510 096 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 510 096 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 510 096 € | 482 821 € | 500 939 € | 912 931 € | 756 019 € | 500 187 € | 618 802 € |
| Ärikasum | 5699 € | −41 017 € | −63 463 € | 153 343 € | 33 251 € | 3983 € | 12 219 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1139 € | −45 726 € | −68 990 € | 147 585 € | 28 985 € | 1361 € | 7340 € |
| Aruandeaasta kasum | 1139 € | −45 726 € | −68 990 € | 147 585 € | 28 985 € | 1361 € | 7340 € |
| Tööjõukulud | 121 164 € | 156 619 € | 147 334 € | 147 216 € | 122 749 € | 106 279 € | 109 795 € |
| Põhivarade kulum | 13 852 € | 12 702 € | 12 708 € | 12 762 € | 13 610 € | 14 970 € | 14 954 € |
| Varad kokku | 521 415 € | 551 952 € | 587 258 € | 644 852 € | 492 660 € | 447 489 € | 445 657 € |
| sh käibevarad | 367 967 € | 393 282 € | 415 885 € | 462 821 € | 297 034 € | 239 086 € | 222 284 € |
| sh põhivarad | 153 448 € | 158 670 € | 171 373 € | 182 031 € | 195 626 € | 208 403 € | 223 373 € |
| sh raha | 104 856 € | 115 855 € | 256 685 € | 340 093 € | 157 020 € | 39 438 € | 65 897 € |
| Omakapital | 497 641 € | 496 502 € | 542 228 € | 611 218 € | 463 633 € | 434 648 € | 433 287 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 493 690 € | 539 416 € | 608 406 € | 460 821 € | 431 836 € | 430 475 € | 423 135 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 774 € | 55 450 € | 45 030 € | 33 634 € | 29 027 € | 12 841 € | 12 370 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | 19 551 € | −28 315 € | −50 755 € | 166 105 € | 46 861 € | 18 953 € | 27 173 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 25.07.2025 | 04.07.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,4 % | 90,0 % | 92,3 % | 94,8 % | 94,1 % | 97,1 % | 97,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | −9,5 % | −13,8 % | 16,2 % | 3,8 % | 0,3 % | 1,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.