SWEDOIL OÜ
- Registrikood11571800
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256322 €
- KMKR numberEE101286215
Üldandmed
- Ärinimi
- SWEDOIL OÜ
- Registrikood
- 11571800
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.02.2009
- KMKR number
- EE101286215
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Staadioni tn 14-17
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
43/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 6322 € | +3 |
| Müügitulu muutus | 7630 € → 6322 € | -5,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253051543
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 02202 | Küttepuude tootmine | |
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 2873 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 2873 € |
| 2025 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 1838 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 1611 € |
| 2024 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 2742 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 2738 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 2150 € |
| 2023 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 15 953 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 2917 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2576 € |
| 2022 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 8508 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 3216 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 2074 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 1269 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 45 407 € |
| 2021 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 10 350 € |
| 2021 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 1868 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 3600 € |
| 2020 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 1092 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 32 499 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 12 800 € |
| 2019 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 1020 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 319 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 260 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6322 € | 7719 € | 23 133 € | 15 631 € | 57 899 € | 4715 € | 46 898 € |
| Ärikasum enne makse | −9896 € | −4275 € | −4355 € | 9361 € | 16 143 € | −9711 € | 5687 € |
| Aruandeaasta kasum | −9896 € | −4275 € | −4355 € | 9361 € | 16 143 € | −9711 € | 5687 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 6811 € | 8561 € | 7981 € | 3260 € | — |
| Varad kokku | 62 280 € | 70 070 € | 74 403 € | 90 395 € | 52 404 € | 47 207 € | 48 891 € |
| sh käibevarad | 2569 € | 3500 € | 2206 € | 11 387 € | 26 627 € | 22 986 € | 22 226 € |
| sh raha | 241 € | 459 € | — | — | — | — | 7935 € |
| Omakapital | 35 594 € | 45 490 € | 49 765 € | 54 119 € | 43 969 € | 27 826 € | 37 537 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 686 € | 24 580 € | 24 638 € | 24 242 € | 8435 € | 19 381 € | 11 354 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 12 034 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,2 % | 64,9 % | 66,9 % | 59,9 % | 83,9 % | 58,9 % | 76,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -156,5 % | -55,4 % | -18,8 % | 59,9 % | 27,9 % | -206,0 % | 12,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.