RANTIPOL OÜ
- Registrikood11572024
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 20251 444 927 €
- KMKR numberEE101297550
Üldandmed
- Ärinimi
- RANTIPOL OÜ
- Registrikood
- 11572024
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.02.2009
- KMKR number
- EE101297550
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, Eterniidi tn 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
79/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 |
| Müügitulu | 1 444 927 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 141 741 € → 1 444 927 € | +8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725067933
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33201 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 1 444 927 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2025 | 1 444 927 € |
| 2024 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2025 | 1 141 741 € |
| 2023 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 1 149 017 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 31 047 € |
| 2022 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 1 661 256 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 19 252 € |
| 2021 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 1 416 800 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 17 572 € |
| 2020 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 588 717 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 17 483 € |
| 2019 | Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2008 | 1 278 480 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 491 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 14 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 528 481 € | 1 173 495 € | 1 180 064 € | 1 721 353 € | 1 448 693 € | 625 138 € | 1 292 971 € |
| Ärikasum enne makse | 77 302 € | 14 210 € | 19 206 € | 69 127 € | 185 121 € | −20 651 € | 43 111 € |
| Aruandeaasta kasum | 77 302 € | 14 210 € | 10 540 € | 66 074 € | 185 121 € | −20 651 € | 36 047 € |
| Tööjõukulud | 114 426 € | 231 354 € | 269 601 € | 271 128 € | 154 361 € | 183 044 € | 191 017 € |
| Varad kokku | 1 112 882 € | 1 045 493 € | 658 373 € | 696 328 € | 592 967 € | 436 408 € | 486 131 € |
| sh käibevarad | 40 676 € | 91 787 € | 313 732 € | 329 919 € | 243 549 € | 136 576 € | 163 029 € |
| sh raha | 18 616 € | 30 890 € | 170 467 € | 225 106 € | 95 224 € | 43 910 € | 69 689 € |
| Omakapital | 607 821 € | 530 520 € | 516 310 € | 540 432 € | 490 058 € | 304 937 € | 325 588 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 93 695 € | 161 642 € | 67 564 € | 79 647 € | 31 317 € | 82 399 € | 61 395 € |
| Pikaajalised kohustised | 411 366 € | 353 331 € | 74 499 € | 76 249 € | 71 592 € | 49 072 € | 99 148 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 8 | 11 | 11 | 9 | 11 | 11 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,6 % | 50,7 % | 78,4 % | 77,6 % | 82,6 % | 69,9 % | 67,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,1 % | 1,2 % | 0,9 % | 3,8 % | 12,8 % | -3,3 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.