Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11579121

Garvis Grupp OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11579121
  • Asutatud2009 (17 a)
  • Töötajaid 20230
  • Müügitulu 202113 179 €
  • KMKR numberEE101284327

Usaldusväärsuse indeks

51/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 23.01.2009Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 23.01.2009 2009, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Garvis Grupp OÜ
Registrikood
11579121
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.01.2009
KMKR number
EE101284327
Osa- või aktsiakapital
40 000 EEK
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Kalle Vaaks100 % · 40 000 EEKAinuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Kalle VaaksJuhatuse liige12.03.2009

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Kalle Vaaksotsene osalus24.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu13 179 €+5,9
Müügitulu muutus0,00 € → 13 179 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43391Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €33 tuh €67 tuh €100 tuh €133 tuh €133 221 €2019202013 179 €2021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2021. aastal 13 179 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200813 179 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 20080,00 €
2019Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008133 221 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320092010201132012201320142015201620172018201920202021202202023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20230
20221
20211
20201
20192
20181
20171
20161
20153
20143
20132
20123
20111
20101
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €13 179 €0,00 €133 221 €
Ärikasum−1231 €−12 505 €−8090 €−20 653 €40 083 €
Kasum enne tulumaksustamist−1231 €−12 505 €−8090 €−20 649 €40 083 €
Aruandeaasta kasum−1231 €−12 505 €−8090 €−20 649 €40 083 €
Tööjõukulud0,00 €8645 €15 755 €18 159 €67 240 €
Varad kokku117 €1348 €15 024 €21 243 €40 630 €
sh käibevarad117 €1348 €15 024 €21 243 €40 630 €
Omakapital−2713 €−1482 €11 023 €19 113 €39 762 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−4038 €8211 €16 301 €−20 649 €−321 €
Lühiajalised kohustised2830 €2830 €4001 €2130 €868 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)01112
Aruanne esitatud12.11.202407.07.202304.07.202201.07.202102.07.2020
Omakapitali osakaal varadest−2318,8 %−109,9 %73,4 %90,0 %97,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−61,4 %30,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang