Registrikaart · Äriregistri kanne 11579291
Tabasco OÜ
- Registrikood11579291
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 202511
- Müügitulu 20251 216 030 €
- KMKR numberEE101278207
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tabasco OÜ
- Registrikood
- 11579291
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.01.2009
- KMKR number
- EE101278207
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Erika tn 14-220
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 | |
| Müügitulu | 1 216 030 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 422 498 € → 1 216 030 € | -4,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256663344
- Veebilehttabasco.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 216 030 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 1 216 030 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 1 422 498 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 1 195 012 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 953 555 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 967 220 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 876 799 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 1 147 264 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 833 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 11 |
| 2024 | 13 |
| 2023 | 13 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 216 030 € | 1 422 498 € | 1 195 012 € | 953 555 € | 967 220 € | 876 799 € | 1 148 097 € |
| Ärikasum enne makse | 168 182 € | 42 195 € | 53 561 € | 102 481 € | 172 406 € | 10 422 € | 182 164 € |
| Aruandeaasta kasum | 165 779 € | 17 195 € | 53 561 € | 73 980 € | 172 406 € | 10 422 € | 162 237 € |
| Tööjõukulud | 540 897 € | 620 299 € | 561 792 € | 316 265 € | 305 235 € | 270 058 € | 305 416 € |
| Varad kokku | 561 229 € | 467 666 € | 532 290 € | 541 175 € | 438 688 € | 301 608 € | 312 080 € |
| sh käibevarad | 437 990 € | 369 711 € | 417 701 € | 410 710 € | 401 910 € | 271 664 € | 273 969 € |
| sh raha | 260 129 € | 105 739 € | 273 356 € | 261 338 € | 315 481 € | 172 226 € | 119 044 € |
| Omakapital | 442 122 € | 284 863 € | 367 856 € | 314 295 € | 361 820 € | 189 414 € | 178 992 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 119 107 € | 182 803 € | 164 434 € | 226 880 € | 76 868 € | 112 194 € | 133 088 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 13 | 13 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,8 % | 60,9 % | 69,1 % | 58,1 % | 82,5 % | 62,8 % | 57,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,6 % | 1,2 % | 4,5 % | 7,8 % | 17,8 % | 1,2 % | 14,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.