Registrikaart · Äriregistri kanne 11588002
RoadWolf OÜ
- Registrikood11588002
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 202517
- Müügitulu 20252 057 042 €
- KMKR numberEE101288815
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- RoadWolf OÜ
- Registrikood
- 11588002
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.02.2009
- KMKR number
- EE101288815
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Raba tn 33
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 17 töötajat viimases aruandes | +17 | |
| Müügitulu | 2 057 042 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 461 870 € → 2 057 042 € | -4,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725163767
- Veebilehtroadwolf.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42111 | Maanteede ja kiirteede ehitus | Põhitegevusala |
| 35151 | Elektrienergia müük | |
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | |
| 81231 | Muu puhastustegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 2 044 918 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 2 044 918 € |
| 2025 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 9430 € |
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 2346 € |
| 2025 | Elektrienergia müük EMTAK 2025 | 348 € |
| 2024 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 2 448 608 € |
| 2024 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 12 370 € |
| 2024 | Elektrienergia müük EMTAK 2025 | 892 € |
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 2 052 822 € |
| 2023 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 28 034 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 11 550 € |
| 2023 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3022 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 2 467 111 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 30 000 € |
| 2022 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 22 918 € |
| 2022 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4533 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 4200 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 2 493 449 € |
| 2021 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 12 631 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 8400 € |
| 2021 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4954 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 2 913 481 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 17 417 € |
| 2020 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 15 295 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 11 712 € |
| 2020 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 8484 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 2 165 306 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 15 564 € |
| 2019 | Veokite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 720 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 17 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 13 |
| 2022 | 18 |
| 2021 | 18 |
| 2020 | 17 |
| 2019 | 20 |
| 2018 | 20 |
| 2017 | 19 |
| 2016 | 14 |
| 2015 | 14 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 057 042 € | 2 461 870 € | 2 097 325 € | 2 528 762 € | 2 522 222 € | 2 986 997 € | 2 181 590 € |
| Ärikasum enne makse | 31 480 € | 259 946 € | 126 983 € | 109 319 € | 110 159 € | 63 076 € | 65 992 € |
| Aruandeaasta kasum | 31 480 € | 259 946 € | 126 983 € | 109 319 € | 110 159 € | 63 076 € | 65 992 € |
| Tööjõukulud | 441 514 € | 437 222 € | 334 639 € | 393 117 € | 387 517 € | 334 256 € | 299 291 € |
| Varad kokku | 2 795 428 € | 2 139 505 € | 1 764 280 € | 1 640 679 € | 1 694 744 € | 1 236 036 € | 1 178 667 € |
| sh käibevarad | 1 528 965 € | 1 349 334 € | 1 221 095 € | 918 963 € | 1 104 981 € | 924 842 € | 752 305 € |
| sh raha | 654 549 € | 581 020 € | 488 013 € | 437 704 € | 532 434 € | 625 641 € | 319 498 € |
| Omakapital | 1 652 347 € | 1 620 867 € | 1 360 921 € | 1 233 938 € | 1 124 619 € | 1 014 460 € | 951 384 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 559 359 € | 406 925 € | 267 639 € | 245 505 € | 296 976 € | 99 249 € | 164 887 € |
| Pikaajalised kohustised | 583 722 € | 111 713 € | 135 720 € | 161 236 € | 273 149 € | 122 327 € | 62 396 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 17 | 17 | 13 | 18 | 18 | 17 | 20 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,1 % | 75,8 % | 77,1 % | 75,2 % | 66,4 % | 82,1 % | 80,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 10,6 % | 6,1 % | 4,3 % | 4,4 % | 2,1 % | 3,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.