Registrikaart · Äriregistri kanne 11590074
Scrum.ee OÜ
- Registrikood11590074
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202570 053 €
- KMKR numberEE101287845
- Sellel aadressil on registreeritud 34 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Scrum.ee OÜ
- Registrikood
- 11590074
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.02.2009
- KMKR number
- EE101287845
- Osa- või aktsiakapital
- 2557 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Toompuiestee 30
- Aadress kehtib alates
- 11.11.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alek Kozlov | 100 % · 2557 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alek Kozlov | Juhatuse liige | 13.02.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alek Kozlov | otsene osalus | 06.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 70 053 € | +12,6 | |
| Müügitulu muutus | 74 382 € → 70 053 € | -1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725021033
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 70 053 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 70 053 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 74 382 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 75 921 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 247 984 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 285 702 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 187 018 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 177 482 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 70 053 € | 74 382 € | 75 921 € | 247 984 € | 285 702 € | 187 018 € | 177 482 € |
| Ärikasum | 453 € | −14 958 € | 26 267 € | 143 776 € | 168 023 € | 89 900 € | 57 965 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1633 € | −12 260 € | −2654 € | 143 453 € | 167 656 € | 91 856 € | 57 384 € |
| Aruandeaasta kasum | 1633 € | −12 622 € | 73,00 € | 143 453 € | 146 656 € | 83 856 € | 32 984 € |
| Tööjõukulud | 8028 € | 3345 € | 6222 € | 27 792 € | 52 170 € | 60 443 € | 52 478 € |
| Põhivarade kulum | 26 414 € | 23 408 € | 5826 € | 4889 € | 4636 € | 2940 € | 4259 € |
| Varad kokku | 301 196 € | 308 516 € | 348 459 € | 328 376 € | 263 484 € | 186 823 € | 97 129 € |
| sh käibevarad | 122 197 € | 103 102 € | 115 527 € | 132 421 € | 249 948 € | 180 717 € | 90 675 € |
| sh põhivarad | 178 999 € | 205 414 € | 232 932 € | 195 955 € | 13 536 € | 6106 € | 6454 € |
| sh raha | 5120 € | 7843 € | 61 096 € | 38 037 € | 93 709 € | 1245 € | 12 254 € |
| Omakapital | 283 011 € | 281 378 € | 294 000 € | 293 927 € | 150 474 € | 87 818 € | 35 962 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € | 2557 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 278 821 € | 291 443 € | 291 370 € | 147 917 € | 1261 € | 1405 € | 421 € |
| Lühiajalised kohustised | 18 185 € | 27 138 € | 54 459 € | 34 449 € | 113 010 € | 99 005 € | 61 167 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 26 867 € | 8450 € | 32 093 € | 148 665 € | 172 659 € | 92 840 € | 62 224 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 16.06.2022 | 29.06.2021 | 11.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,0 % | 91,2 % | 84,4 % | 89,5 % | 57,1 % | 47,0 % | 37,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,3 % | −17,0 % | 0,1 % | 57,8 % | 51,3 % | 44,8 % | 18,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.