Inducont osaühing
- Sellel aadressil on registreeritud 35 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11594600
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025825 939 €
- KMKR numberEE101294359
Üldandmed
- Ärinimi
- Inducont osaühing
- Registrikood
- 11594600
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.02.2009
- KMKR number
- EE101294359
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Treiali tee 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
67/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 825 939 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 843 118 € → 825 939 € | -0,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46841 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 825 939 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2025 | 825 939 € |
| 2024 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2025 | 843 118 € |
| 2023 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 712 749 € |
| 2022 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 781 667 € |
| 2021 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 798 494 € |
| 2020 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 084 961 € |
| 2019 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 025 368 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 825 939 € | 843 118 € | 1 712 749 € | 1 781 667 € | 798 494 € | 1 084 961 € | 1 025 368 € |
| Ärikasum enne makse | 15 143 € | 35 993 € | 167 317 € | 221 325 € | 65 964 € | 175 039 € | 40 049 € |
| Aruandeaasta kasum | −370 € | 35 993 € | 122 309 € | 211 267 € | 32 953 € | 160 620 € | 33 799 € |
| Tööjõukulud | 92 111 € | 96 388 € | 120 391 € | 122 396 € | 109 497 € | 92 283 € | 98 316 € |
| Varad kokku | 258 996 € | 380 846 € | 233 844 € | 652 219 € | 367 351 € | 243 349 € | 122 889 € |
| sh käibevarad | 237 911 € | 371 565 € | 222 382 € | 638 537 € | 366 918 € | 242 758 € | 119 041 € |
| sh raha | 154 019 € | 230 056 € | 107 630 € | 363 698 € | 147 752 € | 164 454 € | 70 152 € |
| Omakapital | 160 538 € | 215 908 € | 130 804 € | 219 267 € | 69 785 € | 178 829 € | 78 793 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 8000 € | 8000 € | 8000 € | 8000 € | 8000 € |
| Lühiajalised kohustised | 98 458 € | 164 938 € | 100 178 € | 426 429 € | 297 566 € | 64 520 € | 44 096 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 2862 € | 6523 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,0 % | 56,7 % | 55,9 % | 33,6 % | 19,0 % | 73,5 % | 64,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -0,0 % | 4,3 % | 7,1 % | 11,9 % | 4,1 % | 14,8 % | 3,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.