Registrikaart · Äriregistri kanne 11594959
Stipend Investments OÜ
- Registrikood11594959
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025128 802 €
- KMKR numberEE101305866
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Stipend Investments OÜ
- Registrikood
- 11594959
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.02.2009
- KMKR number
- EE101305866
- Aadress
- Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Tallinna mnt 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 128 802 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 141 252 € → 128 802 € | -2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725258287
- Mobiil+3725520620
- Veebilehtstipend.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 128 802 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 128 802 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 141 252 € |
| 2023 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 390 000 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 73 401 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 55 125 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 158 760 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 14 458 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2962 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1755 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 33 |
| 2010 | 30 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 128 802 € | 141 252 € | 463 401 € | 55 125 € | 173 218 € | 2962 € | 1755 € |
| Ärikasum enne makse | 92 569 € | 92 502 € | 18 797 € | 162 105 € | 158 232 € | 351 360 € | −6326 € |
| Aruandeaasta kasum | 92 569 € | 92 502 € | 18 797 € | 162 105 € | 158 232 € | 351 360 € | −6326 € |
| Tööjõukulud | 2408 € | 0,00 € | 0,00 € | 6170 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 417 469 € | 1 533 704 € | 1 449 250 € | 1 724 696 € | 1 343 930 € | 1 098 562 € | 606 252 € |
| sh käibevarad | 416 629 € | 424 663 € | 190 550 € | 48 296 € | 320 830 € | 133 062 € | 77 752 € |
| sh raha | 41 555 € | 28 140 € | 3005 € | 4793 € | 26 522 € | 1601 € | 820 € |
| Omakapital | 923 922 € | 831 353 € | 738 850 € | 720 053 € | 557 948 € | 399 716 € | 48 356 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 95 101 € | 259 455 € | 181 481 € | 282 394 € | 102 505 € | 91 759 € | 51 346 € |
| Pikaajalised kohustised | 398 446 € | 442 896 € | 528 919 € | 722 249 € | 683 477 € | 607 087 € | 506 550 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,2 % | 54,2 % | 51,0 % | 41,7 % | 41,5 % | 36,4 % | 8,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 71,9 % | 65,5 % | 4,1 % | 294,1 % | 91,3 % | 11 862,3 % | −360,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.