Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11595485

SanLab OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11595485
  • Asutatud2009 (17 a)
  • Töötajaid 20258
  • Müügitulu 20252 320 088 €
  • KMKR numberEE101280871
  • Sellel aadressil on registreeritud 39 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20092014201920242026Asutatud 27.02.2009Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.02.2009 2009, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SanLab OÜ
Registrikood
11595485
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.02.2009
KMKR number
EE101280871
Aadress
Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Allika tee 7

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg17 aastat registris+25
Töötajate arv8 töötajat viimases aruandes+8
Müügitulu2 320 088 €+20
Müügitulu muutus2 500 347 € → 2 320 088 €-2,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €625 tuh €1,3 mln €1,9 mln €2,5 mln €2019: 2 082 477 €20192020: 1 602 015 €20202021: 1 546 100 €20212022: 1 967 639 €20222023: 1 977 026 €20232024: 2 500 347 €2 500 347 €20242025: 2 320 088 €2 320 088 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 047 286 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20252 047 286 €
2025Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025272 802 €
2024Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20252 268 620 €
2024Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025231 727 €
2023Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 756 081 €
2023Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008220 945 €
2022Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 778 426 €
2022Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008189 213 €
2021Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 400 611 €
2021Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008145 489 €
2020Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 479 652 €
2020Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008122 363 €
2019Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20082 029 678 €
2019Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 200852 799 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
025792009: 020092010: 020102011: 120112012: 220122013: 420132014: 420142015: 720152016: 720162017: 620172018: 9920182019: 920192020: 920202021: 920212022: 720222023: 720232024: 820242025: 882025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20258
20248
20237
20227
20219
20209
20199
20189
20176
20167
20157
20144
20134
20122
20111
20100
20090

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2 320 088 €2 500 348 €1 977 026 €1 967 639 €1 546 100 €1 602 082 €2 082 477 €
Ärikasum enne makse221 076 €−58 887 €69 363 €69 970 €69 678 €8096 €65 915 €
Aruandeaasta kasum200 222 €−70 773 €55 236 €67 420 €69 678 €8096 €65 915 €
Tööjõukulud212 095 €225 492 €162 189 €180 585 €182 375 €190 853 €196 587 €
Varad kokku887 591 €999 970 €647 560 €793 929 €572 556 €523 823 €589 041 €
sh käibevarad739 400 €830 802 €515 720 €642 513 €554 789 €505 047 €567 530 €
sh raha9535 €78 481 €2466 €0,00 €3376 €0,00 €5501 €
Omakapital370 337 €238 514 €375 168 €335 147 €298 254 €237 818 €244 722 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised345 576 €687 131 €218 519 €392 360 €274 302 €286 005 €344 319 €
Pikaajalised kohustised171 678 €74 325 €53 873 €66 422 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)8877999
Omakapitali osakaal varadest41,7 %23,9 %57,9 %42,2 %52,1 %45,4 %41,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,6 %-2,8 %2,8 %3,4 %4,5 %0,5 %3,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang