Est Pro Invest OÜ
- Registrikood11606734
- Asutatud2009 (17 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202522 991 €
- KMKR numberEE101302814
Üldandmed
- Ärinimi
- Est Pro Invest OÜ
- Registrikood
- 11606734
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.03.2009
- KMKR number
- EE101302814
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Kuuse tn 24-50
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
38/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 17 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 22 991 € | +8,2 |
| Müügitulu muutus | 77 348 € → 22 991 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726874608
- Mobiil +3725136955
- Veebileht 123puhastus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 22 991 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 22 991 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 77 348 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 106 188 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 148 122 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 106 660 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 155 311 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 134 339 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 991 € | 77 348 € | 106 188 € | 148 122 € | 106 660 € | 155 311 € | 134 339 € |
| Ärikasum enne makse | −14 991 € | −1885 € | −36 077 € | 1728 € | −7721 € | 22 297 € | 4315 € |
| Aruandeaasta kasum | −14 991 € | −1885 € | −36 077 € | 1728 € | −7971 € | 22 297 € | 4315 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 20 240 € | 20 622 € | 24 562 € | 28 881 € | 22 850 € | 13 290 € |
| Varad kokku | 95 907 € | 109 642 € | 55 523 € | 73 211 € | 68 264 € | 100 712 € | 92 329 € |
| sh käibevarad | 83 908 € | 94 902 € | 38 041 € | 52 988 € | 45 299 € | 42 322 € | 55 946 € |
| sh raha | 132 € | 3118 € | 10 266 € | 28 927 € | 18 615 € | 42 172 € | 53 068 € |
| Omakapital | 13 816 € | 28 807 € | 30 692 € | 66 769 € | 65 041 € | 74 012 € | 51 715 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 82 091 € | 80 835 € | 24 831 € | 6442 € | 3223 € | 15 500 € | 18 414 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 11 200 € | 22 200 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,4 % | 26,3 % | 55,3 % | 91,2 % | 95,3 % | 73,5 % | 56,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -65,2 % | -2,4 % | -34,0 % | 1,2 % | -7,5 % | 14,4 % | 3,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.